Temat: Jak otworzyć dochodowy biznes w Tczewie.

  • 07.06.2021, 08:04
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Temat: Jak otworzyć dochodowy biznes w Tczewie.

Podziel się:

Oceń:

Czas pandemii daje się we znaki wielu branżom, co widać na każdym kroku. Sytuacja jest szczególnie trudna na rynku pracy, gdzie pewności w zatrudnieniu wciąż nie ma, a ciągle to nowe rozporządzenia i ograniczenia temu nie pomagają. Pracodawcy powoli otwierają się na nowych pracowników, ale nie ma gwarancji, że będzie to zmiana na stałe. Do tego dochodzi duża konkurencja na rynku pracy w związku z niemałą ilością zwolnień w czasie pandemii.

Wiele osób zastanawia się co zrobić w tej niepewnej sytuacji- czekać czy zacząć coś robić na własną rękę. Tylko co? Skoro bezpiecznych branż jest jak na lekarstwo, a do tego nie każdy jest w stanie poradzić sobie z wszystkimi formalnościami i planem biznesu- czy prowadzić go samemu czy z kimś? Sensownym kompromisem wydaje się być franczyza: prowadzić swoją firmę i mieć wsparcie operacyjne i marketingowe, ale znowu pojawia się pytanie w co pójść w tych czasach?

Gołym okiem widać, że pewną branżą jest e-commerce i wszystko co jest z nim związane. Zauważa to każdy z nas. Coraz więcej osób dokonuje zakupów przez internet. Nawet Ci, którzy byli temu przeciwni sami teraz korzystają z takich usług. Rynek dynamicznie rozwija się generując milionowe obroty. Ten trend obserwujemy od lat, a globalna pandemia tylko go przyśpieszyła. To wszystko pokazuje, że warto w niego zainwestować, gdyż tak jak potrzebujemy dentysty czy pieczywa, tak samo codziennie potrzebujemy kurierów, którzy dostarczą nasze przesyłki.

Zauważyli to też już dawno Włosi, którzy od wielu lat rozwijają franczyzę obsługującą małe i średnie firmy oraz sklepy internetowe w obszarze logistyki i przesyłek, poligrafii i marketingu oraz administracji i obsługi pocztowej tworząc sieć mini centrów logistyczno-wysyłkowych, które dostarczają rozwiązania dużej korporacji do lokalnego klienta.

Czy będzie to strzał w dziesiątkę w po pandemicznej rzeczywistości? Wszystko wskazuje na to, że tak. W związku z tym włoska sieć franczyzowa Mail Boxes Etc. szuka partnera biznesowego do prowadzenia oddziału m.in. w Krakowie.

W przypadku otwarcia punktu Centrala, znajdująca się w Warszawie, zapewnia ze swojej strony szereg szkoleń wprowadzających i wsparcie opiekuna w regularnej pracy. Przekazujemy całe swoje doświadczenie i wiedzę, tak aby franczyzobiorcy jak najszybciej zaczęli być samodzielni, mogli swobodnie poruszać się w usługach i potrafili wyjść z nimi do klienta. Jesteśmy jak jeden żywy organizm, stąd też wszystkie punkty w Polsce wspierają się i wymieniają informacjami, co tylko dodaje nam przewagi rynkowej.

W związku z wieloma obszarami działalności prowadzonymi w punktach Mail Boxes Etc. możliwości zarobkowych jest wiele, a granice zarobkowe kończą się tam, gdzie kończy się nasza wyobraźnia. Sukces w dużej mierze zależy od naszych chęci i zaangażowania- tak samo jak przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, lecz w tym przypadku bez wsparcia w postaci międzynarodowej marki i rozwiązań, które zostały zdobyte na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Również renomowane portale branżowe, jak franchising.pl promują ten model biznesowy jako „strzał w dziesiątkę” w artykule: https://franchising.pl/artykul/11680/co-otworzyc-pandemii/

Marka Mail Boxes Etc. należąca do spółki MBE Worldwide obecna jest w 53 krajach na całym świecie.  Łączna liczba działających centrów usług  wynosi ok 2,8 tys.

Firma dynamicznie się rozwija i w ostatnim czasie poinformowała o przejęciu kilku spółek z branży, a wśród nich m.in. Pack & Send oraz Multicopy.

Pod szyldem Mail Boxes Etc. w naszym kraju działa obecnie 38 punktów, kolejnych 6 znajduje się w procesie przygotowania do otwarć. W ubiegłym roku powstało 14 nowych oddziałów oraz kolejny oddział już działającego franczyzobiorcy.

 

Wszystkie osoby zainteresowane otwarciem własnego biznesu zapraszamy do umówienia się na indywidualne spotkanie w wersji online, podczas którego będzie można porozmawiać z przedstawicielem działu rozwoju firmy na temat warunków współpracy.

Wystarczy wybrać dostępny termin z kalendarza, uzupełnić dane kontaktowe, aby otrzymać e-mail z linkiem do spotkania.

https://calendly.com/tkrzyzanowski/mbe-lokalnie-spotkanie-online-tczew

 

Więcej informacji na:

https://www.mbe-franchising.pl/pl/twoje-centrum-mbe

Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maciek Wasilewski
Maciek Wasilewski 22.07.2021, 12:47
Pomocny artykuł, warto uzupełnić jeszcze tym, niby o klubach sportowych ale do przeniesienia na każdy biznes, mi bardzo pomogło - https://humint.pl/jak-przygoto…

Pozostałe