Dzielnicowy szuka właściciela portfela... Wiesz czyja to zguba?

  • 05.06.2021, 09:43
  • redakcja
Dzielnicowy szuka właściciela portfela... Wiesz czyja to zguba? KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowy z Tczewa szuka osoby, która 24 maja br. zgubiła portfel z pieniędzmi na terenie centrum handlowego Manhattan. Znaleziony przedmiot został przekazany funkcjonariuszom. Osoba, która zgubiła portfel, proszona jest o kontakt z dzielnicowym.

24 maja br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu portfela z pieniędzmi przez mieszkankę miasta, która odnalazł go na terenie centrum handlowego Manhattan

 

przy ulicy Żwirki. Jak do tej pory czynności podjęte w tej sprawie przez policjantów, nie doprowadziły do odnalezienia właściciela zgubionego przedmiotu. Nikt nie zgłosił się również do funkcjonariuszy i nie poinformował o zgubieniu portfela.

 

Osoba, która 24 maja br. zgubiła portfel z pieniędzmi, proszona jest o kontakt z dzielnicowym st. asp. Krzysztofem Kapałką pod numerem telefonu 571335294, 47 74 28 138. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 47 74 28 222. Możliwy też kontakt mailowy: [email protected]

 

opr. (red.)/KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe