37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland. 644 uczestników z całej Polski!

  • 20.04.2021, 11:30
  • Wawrzyniec Mocny
37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland. 644 uczestników z całej Polski! Flex Tczew

Podziel się:

Oceń:

Sezon biegowy właśnie się zaczął. W dniach 9-11 kwietnia, biegacze z całej Polski wzięli udział w 37. Biegu Szpęgawskim. Choć wiele wydarzeń odbywa się wirtualnie, biegacze z drużyny Flex Runners, cieszą się na każdą formę aktywności.

Bieg Szpęgawski jest jedną ze sztandarowych imprez organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim.

 

Choć sytuacja epidemiologiczna zmusiła organizatorów do zmiany planów i przeniesienia wydarzenia do strefy wirtualnej, to zainteresowanie biegiem zaowocowało osiągnięciem rekordowej ilości - aż 644 uczestników z całej Polski.

 

Firmę Flex Poland, która w tym roku została sponsorem tytularnym Biegu Szpęgawskiego, reprezentowała ponad 40-osobowa drużyna biegaczy Flex Runners.

 

- Cieszę się, że nasi biegacze wykazują się tak dużym zaangażowaniem i widzę, że sprawia im to ogromną radość. -vstwierdził Stanisław Motylski, Dyrektor Generalny Flex Poland. - Jednak to co robi największe wrażenie, to ich wzajemna motywacja i wsparcie. Znam to wszystko od środka, ponieważ również należę do naszej drużyny Flex Runners. Jako firma zatrudniająca ponad 3 tys. pracowników, staramy się sprostać ich oczekiwaniom, nie tylko pod względem zawodowym, ale również dbając o ich pasje. A jedną z tych pasji jest właśnie bieganie.

 

- Jestem dumny, że nasza firma została sponsorem tytularnym Biegu Szpęgawskiego – przyznał – Grzegorz Kiedrowski, kapitan drużyny Flex Runners. To właśnie podczas tego wydarzenia w 2017r. nasza drużyna po raz pierwszy, wspólnie pobiegła pod nazwą Flex Runners.

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim, stanął na wysokości zadania pod względem organizacji wirtualnego wydarzenia. W piątek, 9 kwietnia, transmitowano wirtualne otwarcie Biegu Szpęgawskiego, w trakcie którego odbyło się uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem w lesie Szpęgawskim, ku upamiętnieniu poległych walczących o wolność Polski podczas II Wojny Światowej. Natomiast w środę, 14 kwietnia, miało miejsce wirtualne zakończenie wydarzenia, podczas którego zostały ogłoszone wyniki we wszystkich klasyfikacjach i kategoriach wiekowych. W międzyczasie, organizator angażował uczestników do wspólnej integracji, m.in. poprzez konkursy na zamkniętej grupie na Facebooku.

 

Sponsorem tytularnym 37. Biegu Szpęgawskiego była firma Flex z Tczewa.

 

(tomm)

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe