Kolejny zatrzymany listem gończym zatrzymany!

  • 19.04.2021, 13:00
  • Źródło: KPP Tczew
Kolejny zatrzymany listem gończym zatrzymany!

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy kryminalni zatrzymali 28-latka, który był ścigany listem gończym i ukrywał się na terenie powiatu puckiego. Zatrzymany mężczyzna pochodzący z powiatu tczewskiego w przeszłości został skazany za przestępstwo posiadania narkotyków i nie stawił się do aresztu śledczego. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a następnie został doprowadzony do aresztu śledczego.

14 kwietnia br. policjanci z wydziału kryminalnego, którzy zajmowali się poszukiwaniem 28-letniego mężczyzny pochodzącego z powiatu tczewskiego, zdobyli informację, o tym, że poszukiwany przez nich mężczyzna ukrywa się w jednym z domów na terenie powiatu puckiego. Funkcjonariusze sprawdzili tę informację i jeszcze tego samego dnia po godzinie 19 zatrzymali poszukiwanego 28-latka. Zatrzymany mężczyzna był ścigany listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy w Gdyni. Za popełnione przestępstwo posiadania narkotyków sąd skazał mężczyznę na karę 2 miesięcy pozbawienia wolności.

Zatrzymany przez policjantów 28-latek został doprowadzony do miejscowej komendy. Funkcjonariusze przewieźli go do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe