Głośna impreza młodzieży na bulwarze pomimo obostrzeń?

  • 17.03.2021, 15:53
  • Wawrzyniec Mocny
Głośna impreza młodzieży na bulwarze pomimo obostrzeń? Archiwum Otrzymaliśmy informacje, że późnym wieczorem 12 marca w tym miejscu, miała miejsce głośna zabawa, w której mimo obostrzeń uczestniczyło kilkadziesiąt młodych osób.

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Niestety okazuje się, że poluzowanie zachowań przeciwepidemicznych staje się regułą w Tczewie. Pisaliśmy już o tym przy okazji zachowań klientów w jednym z tczewskich marketów. Oprócz tego, że często widzimy w mieście nie zachowywanie dystansu społecznego, brak maseczek lub złe ich noszenie, to otrzymaliśmy także informacje o zbiegowisku na bulwarze nadwiślańskim - z głośną muzyką i przy braku stosowania się do obostrzeń.

Pan Krzysztof tak opisał sytuację z ostatniego piątku 12 marca:

 

- O godz. 22.20 ,wracam jak co dzień z popołudniowej zmiany, a tu jakaś imprezka na bulwarze nadwiślańskim. Na parkingu przy moście pełno ludzi z włączoną głośno muzyką w samochodach. Młodzież stojąca przy pojazdach bez żadnych maseczek i zachowania dystansu. Parking samochodami zapełniony po same brzegi. Kilkadziesiąt aut naliczyłem. Pytam się gdzie tu pandemia? Gdzie Policja? Rozsiewają wirusa. Skandal.

 

Informacji nie potwierdza komenda policji w Tczewie, która nie otrzymała zgłoszenia. Dlatego opieramy się jedynie na wiadomości otrzymanej od internauty.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
***
*** 18.03.2021, 16:56
Farmazony ***i pajac jeden
B3D1
B3D1 18.03.2021, 00:58
Smacznej kawusi, j**** kapusi.
Czytelnik
Czytelnik 17.03.2021, 22:28
Bardzo proszę Komendę Powiatową Policji w Tczewie o komentarz w sprawie zaistniałej sytuacji 12 03.2021 na bulwarze nadwislanskim w obecności funkcjonariuszy Policji w godz wieczornych podczas wydarzenia zorganizowanego przez grupę NocneŚmiganiaNaspontanie bez organizacji Tczewskiej grupy rozBRYKAni i wyjaśnienia czy zostały naruszone zasady bezpieczeństwa społecznego oraz nie zachowanie dystansu i czy zaistniały zanotowane uchybienia w noszeniu maseczek i zakłócania spokoju publicznego.
🤷🏼‍♀️
🤷🏼‍♀️ 17.03.2021, 20:42
Smacznej kawusi, j**** kapusi. 🤣🤣🤣
Dzicz
Dzicz 17.03.2021, 19:59
Ludzie wyjmijcie kije z tyłka bo wam zaraz gardłem wyjdzie. Ciekawe, jakby jeździli nowymi autami to by byli banda dzieciakow co to się szpanujo za rodziców kasę hahaha młodzi jeżdżą tym na co ich stac. Lepiej jak stoją na parkingu kawałek dalej od bloków, rozmawiają słuchają muzyki niżeli mieliby stać po klatkach pić, ćpać i syf zostawiać. Pozdro
Twoja śmierć.
Twoja śmierć. 17.03.2021, 19:33
Oj rozbrykani, grabiecie sobie. 😎
Krzychu
Krzychu 17.03.2021, 19:24
To na *** udostępniacie nie prawdę? Co za tępak musi pracować w tej gazecie. Jedna osoba coś powie, policja nic o tym nie wie to po co takie kłamstwa
Bareja
Bareja 17.03.2021, 19:07
..patrz synku : tak wygląda kapuś !!!
*** wam w ***
*** wam w *** 17.03.2021, 18:33
*** kapusi
Kierowca Prosiaka
Kierowca Prosiaka 17.03.2021, 18:30
Skandal to jest ten artykuł.
hahaha
hahaha 17.03.2021, 17:52
Ładnie się dzieje w tym mieście odkąd dzieciaki z nudów zakładają bandy jeżdżących szrotów oblepionych naklejkami...
...
... 17.03.2021, 22:16
A co *** boli pana czy co ? To załóż pan bandę sebixow spod ząbki, kupcie Tico albo sejaka i jeździjcie. Proste ?
Przemysław
Przemysław 17.03.2021, 17:11
Bylo bmw Club Tczew i VW Tczew to był spokój i na co okiem rzucić na spacerze, oni potrafią uszanowac stan w jakim żyjemy podczas gdy teraz dzieciaki opanowały parkingi i robią bajzel.. Panowie z wyżej wymienionych ekip może to wy powinniście zrobić porządek na parkingach skoro władze nie potrafią?
Czytelnik
Czytelnik 17.03.2021, 23:31
Panie Przemysławie to nie małolaty i dzieciaki robią bajzel.,To państwo robi bajzel i bałagan...To dzięki nim mamy to co mamy..Niestety mochery mając godziny ustalone dla seniora i tak paletali się bez celu po sklepach do godzin wieczornych i gdzie tu logika i czepianie się młodych więc muszą i mogą jedynie narzekać bo nic innego im nie pozostało.,A młodzi potrafią nosić maseczki i przestrzegać zasad
Moto
Moto 17.03.2021, 19:39
BMW , VW i wszystko jasne.
Heya
Heya 17.03.2021, 20:00
Tak oczywiście tępa głowa widzi i wszystko jasne jak nie wiesz co i jak to się nie udzielaj nie oceniaj po tym co widzisz myślimy!!!!! To nie boli
Tczevw
Tczevw 17.03.2021, 17:59
Jesteśmy od wielu lat i staramy się zachowywać spokój i kulturę własną i osób nas odwiedzjących. Prosimy w razie czego o nie kierowanie zarzutów w naszą stronę ponieważ od lutego 2020 roku nie prowadzimy jak na razie do tej pory żadnych działań... Zdrowia dla wszystkich i do zobaczenia w normalności! :-)
Aaaa
Aaaa 17.03.2021, 16:59
Stworzyła się jakaś pseudo grupa pasjonatów aut bodajże jak to na naklejkach było "rozbrykani" robią wieczny hałas non stop wraz z zarzynaniem samochodów i szaleńczych jazd po mieście... Oczywiście policja nic im nie robi... Udają ze nic nie widzą...
Bartek
Bartek 17.03.2021, 17:41
Panie aaaa co do wymienionej grupy, nie byli i nie uczestniczyli z tego co mi wiadomo.(obserwuje stronę)
Nie mieli wydarzenia i nie wstawili relacji na stronie więc to nie oni :)
Pozdrawiam serdecznie :)
poważnie
poważnie 17.03.2021, 17:55
Wystarczy sprawdzić sobie profil "rozbrykani" na facebook i sprawdzić ile już takich imprez tam i w innych miejscach mają na boku... na dniach nastepne.... i pod pretekstem "charytatywnych" zbiórek odwalają właśnie zaistniałe sytuacje...
Czytelnik
Czytelnik 17.03.2021, 23:42
I jeszcze jedno panie .. Poważny..byłeś na chociaż jednym spocie charytatywnym zorganizowanym przez grupę rozBRYKAnych,i masz czelność pisać takie bzdury....Jeżeli nie byłeś to stul ogonek.ładnie przeproś i do / budy/.Nie oczerniaj i nie pisz bzdur nie mając pojęcia i podstaw do oczerniania.
Zażenowany czytelnik
Zażenowany czytelnik 17.03.2021, 22:19
Rozróżnia pan, wspólny wyjazd na spot/zlot, a organizowanie własnego spota?
Czytelnik
Czytelnik 17.03.2021, 21:40
Poważnie....czy jesteś w stanie śledzić wydarzenia grup o ile wiesz i masz jasność o czym pisze.. Kto i w jakim czasie organizuje wydarzenia!!!!!!Najpierw zapoznaj się z tematem poczytaj a potem komentuj..
Tata
Tata 17.03.2021, 20:32
Pseudo charytatywne ?? Super jesteś człowiekiem skoro tak uważasz dzięki tej wspaniałej grupie ludzi i pomocy w formie spotu charytatywnego zaangażowaniu i wielkich sercach na spocie uzbieraliśmy na leczenie i rechabilitacje mojego synka pokaźna kwotę. Powinniście brac z nich przykład a nie krytykować! Rozbrykani wielki szacun i podziękowania jeszcze raz
Tak, poważnie
Tak, poważnie 17.03.2021, 18:03
Pod pretekstem? Ty tak poważnie? Skoro tak dobrze prześledziłeś/łaś profil to powinieneś/naś wiedzieć że taki spot był jeden i dzięki temu uzbierala się ładna sumka dla dzieciaczka, bo na Pisowskie państwo nie ma co liczyć. Łatwo ocenić patrząc na całość. Stałeś z tą grupa kiedyś na spocie? Rozmawiałeś? Jak Cię *** boli to się też czymś w życiu zajmij, a nie tylko narzekaniem bo młodzi ludzie mają jakieś pasję i dość siedzenia w domu przez tą pseudo pandemie. Nie pozdrawiam.
Tata Fabianka
Tata Fabianka 17.03.2021, 20:34
Był i dziękuję wam kochani za pomoc dzięki wam Fabianek jest dalej rechabilitowany
Poważnie
Poważnie 17.03.2021, 18:28
A czy w poprzedniej wypowiedzi jest coś na temat tego że nie było takiej zbiórki?? Nie... Może i była może nie... Ale widać w tym zachowaniu w danym czasie troszeczkę mało odpowiedzialności... Nie spinaj się tak i może właśnie zajmij się czymś pożytecznym...
Pozdro
Pozdro 17.03.2021, 22:22
Te jak ty napisałeś halasowanie to grupa nocne śmiganie z Gdańska. Nic z tym nie zrobimy. Przyjechali zrobili zwierzyniec i tyle.
Czytelnik
Czytelnik 17.03.2021, 21:36
Do ciebie poważnie....czy naprawdę jesteś albo ślepy lub upośledzony ,jesteś pewien że to grupa rozBRYKAni robi chslas w Tczewie.Czy jesteś na 100% pewien tego co piszesz.Wiesz dobrze że jeśli nie jesteś pewien to jest oszczerstwo i jest to karalne tym bardziej że robisz to publicznie.
...
... 17.03.2021, 20:35
Czyli rozumiem że niepełnosprawne chore dzieci mają cierpieć bo jest pseudo pandemia??? Gratuluję poprostu

Pozostałe