Tulipany Młodzieży Wszechpolskiej dla tczewianek na Dzień Kobiet

  • 11.03.2021, 13:05
  • redakcja
Tulipany Młodzieży Wszechpolskiej dla tczewianek na Dzień Kobiet Nadesłane do redakcji

Podziel się:

Oceń:

Działaczki Młodzieży Wszechpolskiej w całej Polsce przeprowadzały akcje związane z Dniem Kobiet. W Tczewie, również nie zabrakło Wszechpolek, które wraz z organizacyjnymi kolegami przeprowadziły w naszym mieście kampanię informacyjno-upominkową.

Młodzi narodowcy rozdawali kwiaty Paniom, które przechodząc w okolicach dworca, jeszcze nie posiadały żadnego podarunku. Działacze naprawiając zaistniałą sytuację składali przechodzącym kobietom życzenia oraz wręczali tulipany.

 

Dzień Kobiet był też okazją do przedstawienia szerzej tradycyjnych postulatów związanych z rolą kobiety i konserwatywnym modelem rodziny.

Wszechpolki z kolei rozdawały natomiast ulotki z kobiecym przekazem, sprzeciwiającym się m.in. narracji tzw. “Strajku Kobiet”, czy wulgaryzacji kultury oraz domagającym się poszanowania godności kobiet i tradycyjnego modelu rodziny.

 

(tomm)

html_redakcja

Zdjęcia (2)


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oko
oko 15.03.2021, 00:05
Kobietom LGBT też rozdawali, czy od razu pałowali? Narodowiec zawsze jest rasitą, nie wierze w ich intencje!!!
Calvo
Calvo 01.05.2021, 20:56
Zabawne jest kiedy ludzie rzekomo walczący z uprzedzeniami sami dyskryminują z góry innych ze względu na stereotypy i swoje wyobrażenia xd

A co do narodowców, jestem neutralny, ruch jak każdy, a akcja fajna. Może jakiejś samotnej pani zrobiło się miło
b532
b532 03.05.2021, 14:37
A gdzie tu stereotypy i wyobrażenia? Jak na dłoni widać, że Młodzież Wszechpolska jest organizacją nietolerancyjną i dyskryminującą, wystarczy popatrzeć jakim gównem oklejają tablice i słupy.
Klaudia
Klaudia 08.05.2021, 14:45
XD no właśnie z tego komentarza bije miłość i tolerancja. Właśnie ci którzy najwięcej o niej krzyczą mają jej tak naprawdę najmniej i każdy z kim się choć trochę nie zgadzają jest dla nich od razu faszystą.

Pozostałe