POLICJANCI SZUKAJĄ SPRAWCZYNIĘ DWÓCH KRADZIEŻY

  • 22.01.2021, 08:53
  • Źródło: KPP Tczew
POLICJANCI SZUKAJĄ SPRAWCZYNIĘ DWÓCH KRADZIEŻY

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie dwóch kradzieży, do których doszło na terenie jednego z cmentarzy. Związek z tymi zdarzeniami ma kobieta, której wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje tę osobę ze zdjęć lub mają informacje na jej temat, proszony jest o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie dwóch kradzieży, do których doszło 15 grudnia ubiegłego roku oraz 8 stycznia br. Jak ustalili mundurowi, ta sama sprawczyni w tym czasie z terenu jednego z cmentarzy ukradła choinkę oraz znicz elektryczny. Związek ze sprawą ma kobieta, której wizerunek publikujemy.

Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 215 lub na numer alarmowy 112, albo pisząc na adres: [email protected]

Źródło: KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe