Jak nawiązywać dobre relacje z dziećmi? Darmowa internetowa szkoła dla rodziców

  • 09.01.2021, 07:00
  • Wawrzyniec Mocny
Jak nawiązywać dobre relacje z dziećmi? Darmowa internetowa szkoła dla rodziców pixabay

Podziel się:

Oceń:

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie realizujący projekt pod nazwą Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji zaprasza Rodziców z powiatu tczewskiego w różnym wieku do skorzystania z darmowego szkolenia pod nazwą – Szkoła Rodziców.

Jest to cykl 10 spotkań w formie online z doświadczoną panią psycholog, matką kilku dzieci. Spotkania będą w godzinach popołudniowych i wieczornych (szczegóły zostaną ustalone po zawiązaniu grupy).

 

Szkolenie zawierać będzie m.in. takie tematy jak nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi, nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, nauka dialogu, kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku, rozumienie świata uczuć własnych oraz dziecka, naukę umiejętności rozmawiania o uczuciach, stawiania jasnych granic i wymagań, zachęcanie dzieci do współpracy, wspólne rozwiązywanie konfliktów.

 

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia pod linkiem

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuZmc69ExrsSSgazIpnMM-tVJgiICP3tI0Etf-JPQoTe2RmQ/viewform?fbclid=IwAR2lH7Bws9C5fwPTjo5IwJ2IJUGGZoJcIh-k-8x4kUmA9_S0lnogzG7A2Fw

 

Formularz dostępny jest także w formie papierowej w ZSP w Pelplinie oraz w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie (Partner LOWE Pelplin). Formularz można wypełnić na miejscu.

 

Z osobami przyjętymi na cykl spotkań online podpisana zostanie umowa uczestnictwa w szkoleniu.

 

Szkolenie organizowane jest w ramach działalności Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE) w Pelplinie. Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).

 

Szczegóły na stronie https://www.lowe.pelplin.pl/

 

Polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/lowe.pelplin

 

opr. (tomm)/UMiG Pelplin

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe