Mistrzostwa Polski w Karate WKF w Tczewie na mistrzowskim poziomie

  • 28.10.2020, 05:50
  • Źródło: Gazeta Tczewska
   Mistrzostwa Polski w Karate WKF w Tczewie na mistrzowskim poziomie

Podziel się:

Oceń:

W dniach 24 – 25.10.2020 odbyły się w Tczewie w hali sportowej powiatowego centrum sportu Mistrzostwa Polskiej Unii w Karate WKF.

Pod patronatem Ministra Sportu , Wojewody Pomorskiego , Zarządu Regionów Solidarność oraz Posła Kazimierza Smolińskiego. Partnerami turnieju był Powiat Tczewski ,Urząd Miasta Tczewa ,Urząd Gminy Tczew. Partnerem głównym tego wydarzenia był Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto.

Do Tczewa przybyło blisko 250 zawodników z 47 klubów . Turniej rozegrał się na bardzo wysokim poziomie ,w większości konkurencji udział wzięli aktualni reprezentanci Kadry Polski oraz medaliści Mistrzostw Świata i Europy.

Klasyfikacje medalową wygrał klub sportowy Olimp Łódź , natomiast gospodarz turnieju Klub Sportowy SENSHI uplasował się na wysokim II miejscu w klasyfikacji punktowej oraz IV w klasyfikacji medalowej.

Dobra postawa klubu SKK SENSHI mobilizuje kadrę zawodniczą i trenerską do dalszej efektywnej pracy ,mimo że cel główny jakim jest udział w imprezach rangi światowej -Mistrzostwach Świata , Europy oraz Olimpiadzie znacznie oddalił się w czasie z uwagi na obecną sytuację pandemiczną. Według obecnej wiedzy imprezy główne World Karate Federation mają się odbyć w miesiącach letnich i jesienią przyszłego roku. Zatem cierpliwie trenujemy i budujemy formę w oczekiwaniu na kolejne starty.

Źródło: Gazeta Tczewska

Zdjęcia (12)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe