Seniorzy świętowali złote gody

  • 15.10.2020, 09:36
  • Źródło: UM Tczew
Seniorzy świętowali złote gody

Podziel się:

Oceń:

19 par, które obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego zostało uhonorowanych przez prezydenta Tczewa.

Ze względu na epidemię, w trosce o bezpieczeństwo naszych seniorów, nie organizowaliśmy w ostatnich miesiącach uroczystości przekazywania gratulacji i nagród za długoletnie pożycie małżeńskie. To nie znaczy, że nagrody przepadły. W ostatnich dniach gościliśmy jubilatów, którzy obchodzili złote gody jeszcze w 2019 r. Kolejne pary będziemy również zapraszać do Urzędu Stanu Cywilnego, ale indywidualnie.

Pary obchodzące złote gody otrzymują również medal Prezydenta RP za długoletnie pozycie małżeńskie.

Jubileusz obchodzili:

Elżbieta i Bogdan Belka, Krystyna i Konrad Kampowscy, Lidia i Józef Kosowscy (na zdjęciu), Wanda i Franciszek Kuczma, Halina i Zbigniew Kunikowscy, Halina i Bernard Mielewczyk, Jadwiga i Jerzy Mitrus, Halina i Jerzy Opala, Barbara i Zygmunt Orzłowscy, Irena i Bronisław Ostrowscy, Krystyna i Ryszard Otremba, Barbara i Roman Urbańscy, Anna i Stanisław Pachulscy, Elżbieta i Brunon Pażuchowscy, Barbara i Zenon Różanowscy, Urszula i Bernard Sucheccy, Wiesława i Zbigniew Wolińscy, Teresa i Wojciech Wójcik, Krystyna i Grzegorz Wrzałka.

 

Źródło: UM Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe