Tczewska biblioteka zaprasza na spotkanie online z pisarką Elżbietą Pałasz

  • 01.10.2020, 17:43
  • Wawrzyniec Mocny
Tczewska biblioteka zaprasza na spotkanie online z pisarką Elżbietą Pałasz MBP Tczew

Podziel się:

Oceń:

2 października (piątek) o godz. 12:00 Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i nie tylko, na spotkanie z Elżbietą Pałasz, gdańską powieściopisarką, redaktorką publikacji edukacyjnych, autorką pełnych empatii opowiadań dla najmłodszych, a także utworów poetyckich i bajek umiejętnie łączących w sobie elementy realizmu i baśniowości.

 

  • Ręcznie zbudowany robot, który zostaje królem balu…

  • Sokolnik, Wróżka Chrzestna, Ujadacz, Jeżynka, czyli bajkowa ekipa do zadań specjalnych…

  • Zosia i Ernest kontra nowy członek rodziny…

  • Prunelia, Kornelia i Zezolinda – rezolutne siostry nieśmiałego potworka Dyzia…

  • Wielce nietuzinkowy smok, który uwielbia krówki i to wcale nie te z pobliskiego pastwiska…

  • Nieznosząca szkolnych obowiązków księżniczka Wiola, będący jej przeciwieństwem, żądny wiedzy książę Broklin oraz krasnoludek-kronikarz i jego niepokonany wierzchowiec jeż Pimpuś, czyli nauka i przygoda w jednym

 

W utworach Elżbiety Pałasz jest wszystko, począwszy od sporej dawki humoru, poprzez szczyptę fantazji przeplatanej codziennością, aż po to, co w tekstach dla najmłodszych jest najważniejsze, czyli ukryte pod płaszczykiem dobrej zabawy przesłanie.

 

Zapraszamy i sami z niecierpliwością oczekujemy na spotkanie z autorką oraz stworzonymi przez nią przeuroczymi postaciami!

 

Spotkanie odbędzie się w formie on-line, transmisja na stronach biblioteki:
 

https://www.facebook.com/mbptczew oraz https://youtu.be/8xEYjdlf198

 

A wszystko to w ramach „Czytelniczego Rejsu” - projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

opr. (tomm)/MBP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe