Otwarte targowisko Manhattan. Możliwy stał się też handel warzywami i owocami

  • 05.05.2020, 11:20
  • redakcja
Otwarte targowisko Manhattan. Możliwy stał się też handel warzywami i owocami Archiwum

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Od 4 maja w Tczewie czynne są targowiska - przy ul. Targowej oraz tzw. część zielona (handel warzywami, owocami, sadzonkami itp.) na manhattanie. Do celów treningowych otwarto też boiska, jednak obowiązuje reżim sanitarny.

- Udostępniamy także część infrastruktury sportowej zarządzanej przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji - m.in. korty tenisowe (w Parku Miejskim oraz przy ul. Wojska Polskiego – poinformował Mirosław Pobłocki, prezydent Tczewa na swoim profilu na FB. - Do celów treningowych otwarte zostały boiska piłkarskie – przy ul. Ceglarskiej i ul. Elżbiety, a także boiska do siatkowej piłki plażowej na kanonce. Na boisku plażowym znajdującym się w sąsiedztwie odkrytych basenów, treningi wznowią piłkarki ręczne MKS Sambor Tczew. Uruchamiamy także Orliki. Z obiektów tych można korzystać zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym - na boisku nie może znajdować się więcej niż 6 osób.

Jedyne przedszkole samorządowe - nr 8, pozostaje zamknięte co najmniej do 24 maja. Decyzje w sprawie przedszkoli niepublicznych podejmują ich właściciele.

 

(tomm)

 

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe