Finały Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

  • 21.11.2019, 09:12
  • Wawrzyniec Mocny
Finały Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach promujących kulturę i twórczość Kociewia. Obecnie ma miejsce XII edycja Festiwalu.

Impreza adresowana jest do mieszkańców Kociewia, a w części warsztatowej i konkursowej do dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym i szkolnym, w tym do placówek oświatowych wszystkich poziomów edukacyjnych, domów kultury i placówek wychowania pozaszkolnego.

Celem widowiska jest zwiększanie poczucia przynależności do grupy etnicznej, pielęgnowanie tożsamości lokalnej, odczuwania więzi z regionem, kulturą i ludźmi zamieszkującymi na Kociewiu,  poznawanie twórców kociewskich i ich utworów, podnoszenie kultury żywego słowa, inspirowanie i promowanie twórczości własnej uczestników festiwalu oraz kształtowanie aktywnej postawy mieszkańców regionu wobec różnych dziedzin kultury.

Terminy wydarzeń dotyczących festiwalu:

21 listopada (czwartek), godz. 9.00 – eliminacje w kategorii programy sceniczne (inscenizacje i programy słowno-muzyczne)

22 listopada (piątek), godz. 18.00 – koncert finałowy z udziałem laureatów

 

 

 

 

Opr. GT / CKiS

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe