Gratulacje dla Mateusza Biskupa za medal na Mistrzostwach Świata!

  • 02.11.2019, 08:00
  • Wawrzyniec Mocny
Gratulacje dla Mateusza Biskupa za medal na Mistrzostwach Świata!

Podziel się:

Oceń:

Mateusz Biskup wspólnie z Mirosławem Zietarskim znaleźli się na podium (brąz) Mistrzostw Świata seniorów w Linz w Austrii. Był to czwarty medal mistrzostw Świata dla Polski. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Tczewie, prezydent Tczewa wspólnie z radnymi pogratulowal sukcesu Mateuszowi Biskupowi.

Jak się dowiedzieliśmy, trzecie Miejsce MŚ jest równoznaczne z kwalifikacją olimpijską Tokio 2020. 

- Na Mistrzostwach Polski zdobył dwa złote medale na jedynce i ósemce - mówi Mariusz Grubich, którego wychowankiem w KKS Unia Tczew był Mateusz. - Od 2019 roku Mateusz jest zawodnikiem Lotto Bygostia Bydgoszcz i tam stał się jednym z najlepszych zawodników na świecie. 

Dodajmy, że M. Biskup jest mieszkańcem Tczewa. Podczas wspomnianych we wstępie obrad, podziękował on za wyróżnienie radzie oraz władzom miasta, ale także osobom, które ułatwiły mu start do wielkiego sportu: prezesowi KKS Unia Tczew Jackowi Prętkiemu, trenerowi Mariuszowi Grubichowi oraz Andrzejowi Błaszkowskiemu, dyrektorowi TCSiR. 

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AntekB
AntekB 03.11.2019, 02:06
Od kiedy M. Biskup mieszka w Tczewie?
Chyba, że ostatnimi czasy Lisewo zostało włączone w granice Tczewa!?

Pozostałe