Badali przyczyny wypadku drogowego w Nowej Cerkwi

  • 12.08.2019, 14:12
  • KPP Tczew
Badali przyczyny wypadku drogowego w Nowej Cerkwi fot. KPP Tczew Do zdarzenia doszło 7 sierpnia br. w miejscowości Nowa Cerkiew.

Podziel się:

Oceń:

NOWA CERKIEW Policjanci, funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej oraz przedstawiciel zarządcy drogi spotkali się w miejscu, gdzie doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł kierowca daewoo. W ramach tego spotkania służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w ruchu drogowym poddały ocenie infrastrukturę oraz oznakowanie drogi w miejscu, w którym doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku.

Spotkanie zespołu zajmującego się badaniem przyczyn wypadków drogowych to procedura, która uruchamiana jest w przypadku wystąpienia zdarzeń ze skutkiem śmiertelnym. W skład takiego zespołu wchodzą m.in. policjanci z drogówki, technicy kryminalistyki, funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego wspólnie z zarządcą drogi oraz funkcjonariuszami straży pożarnej. Ci specjaliści spotykają się w miejscach, gdzie doszło do tragicznego w skutkach wypadku i tam wspólnie oceniają infrastrukturę drogową.

Do takiego zdarzenia doszło 7 sierpnia br. w miejscowości Nowa Cerkiew. W tym czasie oficer dyżurny tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, w którym zderzyły się dwa samochody. Według wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 60-letni kierowca daewoo zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z audi a3. Niestety w wyniku tego zdarzenia kierowca matiza poniósł śmierć.

KPP Tczew

Zdjęcia (1)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
vv
vv 13.08.2019, 09:36
Co tam badała straż pożarna? Tam są eksperci od badania wypadków drogowych?
bbbb
bbbb 13.08.2019, 11:10
Zgłoś się, to też zbadają Ciebie.

Pozostałe