CYKLO Pelplin już 4 sierpnia

  • 02.08.2019, 08:20
  • Pelplińskie Centrum Sportu
CYKLO Pelplin już 4 sierpnia

Podziel się:

Oceń:

PELPLIN 4 sierpnia w Pelplinie odbędzie się wyścig kolarski CYKLO Pelplin zaliczany do cyklu szosowego ENERGA Cyklo Cup 2019. Miasteczko zawodów będzie się znajdować tuż przy samej Bazylice Katedralnej w Pelplinie, na placu przed szkołą Collegium Marianum. Tam również w ok. godz. 14.00 nastąpi dekoracja zwycięzców poszczególnych klasyfikacji.

„Niezmiernie cieszy mnie fakt, że sukces pierwszej edycji Cyklo Pelplin przełożył się na kontynuację tego przedsięwzięcia w roku obecnym. Mam nadzieję, że ogromne zainteresowanie zawodami sprawi iż barwny kolarski peleton będziemy mogli oglądać w Pelplinie regularnie. 4 sierpnia koniecznie musicie być razem z nami !”- mówi dyrektor Pelplińskiego Centrum Sportu Jarosław Kowalczyk.

W wyścigu weźmie udział około pięciuset kolarzy. Uczestnicy będą się zmagać na dwóch trasach: 46 km (1 x pętla) oraz 92 km (2 x pętla). Trasa Cyklo Pelplin wiedzie dużą, 46 kilometrową pętlą na zachód i południe od miasta. Duża część uczestników może liczyć na bardzo wysokie dla nich średnie prędkości ze względu na fakt, iż trasa jest dość płaska i większość prowadzi po świetnej jakości nawierzchni.

Program zawodów:

Godz. 8:00 - 11:00 - zapisy w Biurze Zawodów, wydawanie nr. startowych

Godziny startów:

Godz. 11:30 - Start dystansu 92 km

Godz. 11:40 - Start dystansu 46 km

Godz. 14:00 - Dekoracja

Godz. 14:45 - Zakończenie imprezy

Więcej informacji na temat samego wyścigu na stronie: www.cyklo.info.pl/cyklo-pelplin/

Ponadto Pelplińskie Centrum Sportu przygotowało szereg atrakcji dla kibiców i najmłodszych.

Pelplińskie Centrum Sportu

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Baja bono bongo baja
Baja bono bongo baja 02.08.2019, 10:36
Byście wrzucili jakąś mapę, które rejony omijać.
Miś
Miś 03.08.2019, 16:07
Dasz radę pieszo albo rowerem po wsi archidiecezjalnej nie musisz autem

Pozostałe