„Futro z misia” Milowicza u tczewskich bibliotekarzy

  • 10.07.2019, 09:30 (aktualizacja 10.07.2019, 10:33)
  • Wawrzyniec Mocny
„Futro z misia” Milowicza u tczewskich bibliotekarzy Fot. MBP w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. „Drodzy Czytelnicy, dzisiaj biblioteka główna jest nieczynna. Powstaje u nas film, w lutym obejrzycie nas w kinach w całej Polsce.” - poinformowali na Facebook'u pracownicy biblioteki. Placówka w miniony poniedziałek (8.07) była rzeczywiście nieczynna, ale tylko dla czytelników. Administracja biblioteki oraz Sekcja Historii Miasta kontynuowała pracę.

Tylko dwie panie z czytelni pracowały w tym czasie w innych filiach. Niemniej niecodziennym widokiem w korytarzach Miejskiej Bibliotece Publicznej były ustawione tory na wózki dla operatorów. Praca bibliotekarzy na pewno była dzięki temu ciekawsza tego dnia. Niedługo rozpoczną się zdjęcia na ul. Dąbrowskiego.

Przypomnijmy, że jego akcja będzie miała miejsce w Tczewie. A samo miasto przyznało dotację producentom w zamian za promocję Tczewa przy okazji tej produkcji. Na szczęście MBP umieściła zdjęcie sprzed budynku. Dzięki temu widać namiastkę tego jak powstaje obraz.Na stronie facebook'owej zauważyliśmy też zdjęcie z jednej ze scen z udziałem „Sławomira”.

Filmik z planu można też obejrzeć na fun page'u na FB: „Michał Milowicz Oficjalnie”. Dziś w Urzędzie Miejskim odbędzie się konferencja z filmowcami i będziemy mogli dowiedzieć się więcej. Wkrótce zamieścimy dalsze informacje o komedii na stronie tczewska.pl i w Gazecie Tczewskiej.

 

(tomm)

Fot. pod tekstem fun page Polski Instytut Sztuki filmowej

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe