Jest zarzut dla mężczyzny, w sprawie pobicia w parku

  • 12.06.2019, 09:44
  • Marika Wohlert
Jest zarzut dla mężczyzny, w sprawie pobicia w parku Fot. (tomm)

Podziel się:

Oceń:

TCZEW/GDAŃSK. Jak do tego doszło, że w biały dzień mężczyzna zostaje skatowany i porzucony w środku miasta? Rodzina nadal nie może uwierzyć w to, co się stało.

Kilka dni temu do redakcji GT zgłosiła się krewna pobitego mężczyzny, która prosiła i apelowała o pomoc w ustaleniu winnego pobicia, do którego doszło przy ul. Sienkiewicza.

- 2 czerwca około godziny 17.00 w parku przy ul. Sienkiewicza w Tczewie został pobity mój brat, nasz przyjaciel i kochający ojciec 4-letniego chłopca. Tego dnia w parku odbywał się festyn zorganizowany dla dzieci. Arka przetransportowano helikopterem do Gdańska, gdzie leży na intensywnej terapii i walczy o życie. Szukamy świadków zdarzenia przede wszystkim kobietę i mężczyznę, którzy stali obok, jak również rowerzystów, którzy w tym czasie byli na rowerach oraz inne osoby, które widziały zdarzenie. Jeżeli ktokolwiek z Państwa widział, co się wydarzyło, prosimy o pomoc i kontakt. Numer kontaktowy 534839853 – napisała siostra poszkodowanego.

Media społecznościowe i lokalna prasa, w tym GT opublikowały apel rodziny. Prośba o pomoc nie została zignorowana i świadkowie wypadku pomogli rodzinie wskazać sprawcę pobicia, dzięki czemu udało się zatrzymać podejrzanego.

W rękach policji

(...)

- Prokuratura Rejonowa w Tczewie przedstawiła 39 - letniemu mieszkańcowi Tczewa zarzut umyślnego spowodowania u pokrzywdzonego ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci choroby realnie zagrażającej życiu – mówi prok. Grażyna Wawryniuk, rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku. (...)

 

Marika Wohlert

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe