Najlepsze farby do włosów w 2019. Zobacz produkty tego roku!

  • 22.05.2019, 11:01
  • artykuł sponsorowany
Najlepsze farby do włosów w 2019. Zobacz produkty tego roku!

Podziel się:

Każda kobieta przykłada dużą wagę do wyglądu swoich włosów i poświęca dużo czasu na utrzymanie ich w doskonałym stanie technicznym. Większość z nas regularnie poddaje swoje kosmyki farbowaniu. Ponieważ częste farbowanie może osłabić kondycję włosów, do koloryzacji warto wybrać profesjonalne produkty, a następnie podczas codziennej pielęgnacji dodatkowo odżywiać włosy odpowiednimi kosmetykami.

Każda kobieta przykłada dużą wagę do wyglądu swoich włosów i poświęca dużo czasu na utrzymanie ich w doskonałym stanie technicznym. Większość z nas regularnie poddaje swoje kosmyki farbowaniu. Ponieważ częste farbowanie może osłabić kondycję włosów, do koloryzacji warto wybrać profesjonalne farby do włosów https://www.pro-sprzet.pl/category/farby-do-wlosow, a następnie podczas codziennej pielęgnacji dodatkowo odżywiać włosy odpowiednimi kosmetykami.

Do włosów farbowanych i uwrażliwionych idealnie sprawdzi się farba do włosów bez amoniaku Loreal Dia Light https://www.pro-sprzet.pl/loreal-dia-light-nowa-koloryzacja-ton-w-ton.html, która wykorzystuje technologię kwasową. Ta koloryzacja bez amoniaku ton w ton zapewnia piękne odzwierciedlenie koloru i długotrwały połysk. Pozwoli ona uzyskać rezultat jak po intensywnej pielęgnacji i da oszałamiający efekt wygładzonej powierzchni włosa. Niezwykła trwałość i jednolitość koloru na włosach uwrażliwionych? Z Loreal to możliwe! Wybierając tę farbę, możesz liczyć na świetlisty refleks, intensywny, lustrzany połysk i błyszczące, miękkie w dotyku włosy. Podczas koloryzacji specjalna formuła o kwasowym pH DiaLight sprawia, że włókno włosa delikatnie pęcznieje. Koloranty wnikają do środka włosa i rozwijają się w harmonii z istniejącymi już we włóknie włosa kolorantami. Nie dochodzi do rozjaśnienia bazy naturalnej (nie ma efektu odrostu). Ostatecznie łuski włosa domykają się w kwasowym Ph, a włókno zostaje wygładzone.

Fantastyczne efekty pozwala też osiągnąć farba w kremie do trwałej koloryzacji Revlon Revlonissimo https://www.pro-sprzet.pl/revlon-revlonissimo-farba-do-wlosow-50ml.html. To w pełni profesjonalny produkt, dzięki któremu Twoje włosy staną się jeszcze bardziej gładkie i błyszczące. Inteligentne połączenie cząsteczek pielęgnujących z pigmentami koloru zawartymi w farbie Revlonissimo gwarantuje trwałą, jednolitą koloryzację i niezwykle błyszczące włosy. Kremowo-żelowa baza Revlonissimo łatwo się miesza i bez problemu nakłada. Dodatkowo idealnie przylega do kosmyków, a także zapewnia wysoki połysk i niesamowitą miękkość włosów. Elastyczna i kremowa konsystencja trwale zmieniają wszystkie naturalne kolory – przyciemnia włosy i idealnie pokrywa siwiznę. Nadaje cudowne refleksy oraz rozjaśnia naturalny kolor włosów (maksymalnie o cztery tony). Klientki mają do wyboru całą paletę niezwykle różnorodnych odcieni – od klasycznych po ekstrawaganckie.

Jeśli szukasz profesjonalnej farby do włosów, która idealnie pokryje siwe włosy, wybierz Alfaparf Evolution https://www.pro-sprzet.pl/farba-alfaparf-evolution-60ml.html. Została ona opracowana na bazie nowoczesnej formuły, która jednocześnie odżywia i chroni włosy. Trójwymiarowa technologia farb CUBE 3D TECH łączy trzy działające kolejno składniki. MLV – Multi Lamellar Vehicle – skutecznie chroni pigmenty podczas ich mieszania i zapobiega w ten sposób ich przedwczesnemu utlenieniu. Ich cząsteczki znacznie głębiej wnikają w strukturę włosa przy mniejszym otwarciu łusek. Kwas hialuronowy zapewnia z kolei optymalny poziom nawilżenia, a także tworzy siatkę wokół włosa, i umożliwia równomierne rozprowadzenie mieszanki, lepsze przyleganie do włókien włosa i w efekcie jednolity, intensywny kolor. Hyper Intense Color System – mikromolekuły pigmentów – wnikają w głąb włosa i tam łączą się w większe cząsteczki o określonej strukturze. W rezultacie, kolor po farbowaniu jest równomiernie intensywny.

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (3)


Pozostałe