Zbiórka zakończona - Czytelnicy GT wpłacili ponad 3600 zł dla potrzebującej rodziny!

  • 02.05.2019, 11:22
  • (MW)
Zbiórka zakończona - Czytelnicy GT wpłacili ponad 3600 zł dla potrzebującej rodziny!

Podziel się:

Oceń:

Zakończyła się internetowa zbiórka na rzecz rodziny Schulc z Lalkowych w gm. Smętowo Graniczne (pow. starogardzki). Dzięki naszym Czytelnikom i internautom udało się zebrać ponad 3600 zł. Dziękujemy!

To już koniec internetowej zbiórki na rzecz Danuty i Janusza Schulców z Lalkowych. Dzięki naszym Czytelnikom oraz internautom poruszonym historią rodziny, którą opisaliśmy na łamach GT w lutym, udało się zebrać ponad 3600 zł. Poruszeni ich sytuacją bytowo-socjalną, zorganizowaliśmy z okazji 1500. wydania GT zbiórkę internatową na stronie www.zrzutka.pl pt. „Rak piersi i białaczka w jednym żyli domu, starym domu”. Dziękujemy Czytelnikom, że ruszyli z pomocą i wpłacali środki na rzecz potrzebujących. W sumie udało się zebrać 3614 zł.

- Bardzo, ale to bardzo dziękujemy wszystkim Czytelnikom Gazety Tczewskiej, Gazety Kociewskiej oraz internautom. Pieniądze, które państwo wpłaciliście, zostaną przeznaczone na dojazdy do lekarzy oraz zakup środków czystości i wyżywienia. Przyznam się, że jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką dobrocią od osób, które nas nie znają. W życiu bym nie pomyślała, że ktoś może na nas wpłacić, jakieś pieniądze. A tu taka kwota. Dla nas to bardzo dużo znaczy. Dziękujemy wszystkim z całego serca i życzymy państwu pomyślności i szczęścia – mówi wzruszona Danuta Schulc.

Zebrane środki od razu trafiły do rodziny. Gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany wsparciem, prosimy o kontakt z redakcją GT.

(MW)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe