PILNE. Podpisano umowę na budowę stadionu przy ul. Bałdowskiej w Tczewie

  • 05.02.2019, 11:37
  • red.
PILNE. Podpisano umowę na budowę stadionu przy ul. Bałdowskiej w Tczewie (M.M., Urząd Miasta w Tczewie)

Podziel się:

Oceń:

Prezydent Mirosław Pobłocki oraz Tomasz Zabłocki reprezentujący wykonawcę, podpisali umowę dotyczącą budowy stadionu lekkoatletycznego w Tczewie.

Umowa została zawarta 5 lutego br. Podpisali ją prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki oraz Tomasz Zabłocki, reprezentujący firmę PANORAMA Obiekty Sportowe z Piaseczna. Dotyczy wykonania I etapu stadionu lekkoatletycznego przy ul. Bałdowskiej w Tczewie. W jego skład wchodzą m.in. budowa bieżni lekkoatletycznej oraz sektora rzutów z nawierzchnią z trawy naturalnej, budowa płyty boiska piłkarskiego, dostawa i montaż wyposażenia boiska piłkarskiego, wykonanie kanalizacji deszczowej.

Koszt zadania to: 4 755 963,51 zł. Termin wykonania (wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie i certyfikatem PZLA) – mija z końcem października br.

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hallo
hallo 05.02.2019, 13:04
do biegacza, a czym jest Tczew?
Biegacz
Biegacz 05.02.2019, 12:41
4 tory na bieżni? Na wsiach lepsze stadiony budują.

Pozostałe