(ZDJĘCIA) W Tczewie rozegrano Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów szkół podstawowych

  • 03.12.2018, 10:00 (aktualizacja 04.12.2018, 11:47)
  • (tt)
(ZDJĘCIA) W Tczewie rozegrano Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów szkół podstawowych fot (tt)

Podziel się:

Oceń:

1 grudnia Tczewskie Centrum Sporu i Rekreacji zorganizowało Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych. Do zawodów zgłosiło się 15 drużyn: 3 drużyny rocznik 2008 i młodsi, 7 drużyn roczników 2007 – 2006 oraz 5 ekip dziewcząt.

System gry dla kategorii dziewcząt oraz chłopców rocznik 2008 i młodsi był taki sam, rozegrano mecze w jednej grupie systemem każdy z każdym. Ze względu na udział 7 drużyn w kategorii chłopców roczniki 2006 – 2007 drużyny podzielono na dwie grupy: gr. A - 4 drużyny, gr. B - 3 drużyny. Po rozegraniu meczy grupowych zwycięzcy grup rywalizowali o I miejsce, drugie miejsca w grupach grały o III miejsce, a trzecie miejsca w grupach rozegrały spotkanie o V miejsce. Ostatnia drużyna grupy A odpadała z dalszych rozgrywek zajmując siódme miejsce.

Rywalizację najszybciej zakończyli chłopcy z kategorii 2008 i młodsi. W tej grupie najlepszy okazał się zespół MARWIKO TCZEW, który wygrał wszystkie swoje mecze nie tracąc ani jednej bramki! Na drugim miejscu z jedną wygraną uplasował się najmłodszy zespół rozgrywek (wszyscy zawodnicy rocznik 2009) CRAZY TEAM, trzecie miejsce zajęła drużyna KACPER SERWIS.

Jako drugie turniej zakończyły dziewczyny. W tej grupie dominowały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie, które utworzyły dwa zespoły : drużyny KEBSY HALINKI i ATOMÓWKI SP 12. Ostatecznie lepsze okazały dziewczyny z zespołu KEBSY HALINKI broniąc tym samym tytuł z przed roku. Trzecia drużyna to również reprezentacja złożona z uczennic jednej szkoły – SP 8.

Na koniec wisienka na torcie - do rozegrania zostały mecze finałowe kategorii chłopców z roczników 2006-2007. Wszystkie mecze były bardzo zacięte o czym świadczą wyniki końcowe. Co więcej, mecz o 1. miejsce był na tyle wyrównany, że zwycięska bramka padła dopiero na 20 sek. przed końcem regulaminowego czasu gry.

W finale lepsi okazali się reprezentanci SP 7 pokonując drużynę SZCZYPIORNIŚCI FC złożoną z uczniów Szkoły Podstawowej nr 12. Po zakończonych rozgrywkach najlepsze trzy drużyny każdej kategorii otrzymały puchary i medale oraz drobne nagrody ufundowane przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. 
 

(tt)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe