Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda w wyjątkowym pokazie przedpremierowym w Kinie Helios

  • 12.11.2018, 12:55 (aktualizacja 12.11.2018, 13:46)
  • informacja prasowa
Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda w wyjątkowym pokazie przedpremierowym w Kinie Helios

Podziel się:

Tylko w sieci kina Helios będziecie mogli zobaczyć ten film jako pierwsi. Zapraszamy na wyjątkowy pokaz przedpremierowy 13 listopada, podczas którego każdy Widz otrzyma unikalny plakat w prezencie!

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 roku, kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda.

Produkcja rozszerza świat czarodziejów, przenosząc się z Nowego Jorku do Londynu i Paryża. W filmie znalazły się też zaskakujące nawiązania do opowieści o Harrym Potterze, które ucieszą fanów książek i ich ekranizacji...

Zapraszamy na wyjątkowe pokazy przedpremierowe wyłącznie w kinie Helios Tczew.

Kup bilet już teraz i zdobądź kolekcjonerski plakat!

Więcej tutaj


Do zdobycia podwójne zaproszenie do kina (zakończone)

Aby mieć szanse zdobyć podwójną wejściówkę należy tylko wysłać hasło Kino Helios Tczew na adres [email protected]

W temacie proszę wpisać Fantastyczne Zwierzęta a w treści e-maila hasło Kino Helios Tczew oraz swoje imię i nazwisko. Podwójne zaproszenie zdobywa osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź jako piąta.

Jedna osoba może zdobyć jedno podwójne zaproszenie i tylko jeden - pierwszy nadesłany adres e-mail brany jest pod uwagę.

Do zwycięzcy wyślemy informację drogą e-mailową.

Dziękujemy za podesłane e-maile. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Pani Justyny i to właśnie do tej Pani wysłany został email informujący o otrzymaniu podwójnego zaproszenie.

informacja prasowa

Zdjęcia (1)Pozostałe