Środa, 12.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Za wypadek po pijaku miał odsiedzieć 8 miesięcy w areszcie. Do wczoraj ukrywał się przed tczewską policją

  • 4.10.2018, 12:54
  • KPP w Tczewie
Za wypadek po pijaku miał odsiedzieć 8 miesięcy w areszcie. Do wczoraj ukrywał się przed tczewską policją KPP w Tczewie
Podziel się:
Oceń:
Tczewscy policjanci doprowadzili do komendy 33-latka, który był ścigany listem gończym. Decyzją sądu został skazany za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości, ale nie stawił się do aresztu śledczego. Zatrzymany przez funkcjonariuszy obywatel Ukrainy trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a następnie został przekonwojowany do aresztu śledczego.

3 października br. policjanci z wydziału kryminalnego zajmując się poszukiwaniem obywatela Ukrainy zdobyli informację, że mężczyzna zmienił miejsce pracy i obecnie pracuje na terenie jednego z zakładów pracy w powiecie starogardzkim. 

Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka w jego miejscu pracy. Mężczyzna był ścigany listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy w Tczewie. Za popełnione przestępstwo spowodowania wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości tczewski sąd skazał mężczyznę na osiem miesięcy pozbawienia wolności.

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna został doprowadzony do komendy i jeszcze dzisiaj trafił do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
KPP w Tczewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe