To nie żart. Kolejna kontrola Meteora - kolejne dowody zatrzymane! Igrają z bezpieczeństwem pasażerów

  • 28.05.2018, 18:01 (aktualizacja 28.05.2018, 18:07)
  • Karol Uliczny
To nie żart. Kolejna kontrola Meteora - kolejne dowody zatrzymane! Igrają z bezpieczeństwem pasażerów

Podziel się:

Oceń:

Rekontrola stanu technicznego autobusów Meteora zakończyła się zatrzymaniem kolejnych dowodów rejestracyjnych. Powód? Stan pojazdów zagrażał bezpieczeństwu pasażerów.

Zdaje się, że firma świadcząca usługi transportu zbiorowego na terenie Tczewa nic sobie nie robi z kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gdańsku. Po raz kolejny niezapowiedziane badanie zakończyło się zatrzymaniem dokumentów dopuszczających  pojazdy do ruchu. W ostatnim numerze GT informowaliśmy o działaniach przeprowadzonych 15 maja, które skutkowały zatrzymaniem trzech dowodów rejestracyjnych. 25 maja pracownicy WITD pojawili się na węźle transportowym w Tczewie z rekontrolą. Tym razem badaniu diagnostycznemu poddano 10 autobusów, aż czterech przewoźników. Okazuje się, że Meteor nie wyciągnął wniosków z ostatniej wizyty inspektorów. Tym razem zatrzymano dwa dowody rejestracyjne pojazdów należących do tej spółki oraz jeden innego przewoźnika. (...)

Karol Uliczny

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
GOŚĆ
GOŚĆ 28.05.2018, 21:54
TYLKO ZA CO ZOSTAŁY ZABRANE DOWODY ZA BŁACHOSTKI I PRZYPUSZCZENIA ŻE COŚ JEST ZEPSUTE. ZRESZTĄ ZOSTAŁO TO POTWIERDZONE NA STACJI DIAGNOSTYCZNEJ ŻE AUTOBUSY SĄ SPRAWNE. OD JAKIEGOŚ CZASU DUŻO SIĘ W METEORZE ZMIENIŁO PO SZCZEGÓŁY ZAPRASZAMY NA ZAJEZDNIE. A W TCZEWIE NIE WAŻNE JAKA BY BYŁA FIRMA I TAK LUDZIOM NIE DOGODZISZ. JAK BYŁ VEOLIA BYŁO TAK SAMO. A CAŁA TA SYTUACJA WYNIKA Z ŹLE NAPISANEGO PRZETARGU NA KTÓRYM MIASTO CHCIAŁO ZAOSZCZĘDZIĆ.
leon
leon 28.05.2018, 22:23
Boże co ty bredzisz. idź spać jutro na 7.30 masz do roboty w urzędzie.
maciej
maciej 28.05.2018, 20:23
mateobus tez zlomiaki straszne
taka jest prawda
taka jest prawda 28.05.2018, 20:20
Autobusy Meteora, to wycofany z eksploatacji złom, z innych państw Europy zachodniej. Taka jest prawda!!!

Pozostałe