To się nazywa przyjście na świat! Po noworodka przyjechali... złotą karetą

  • 27.06.2017, 20:22
  • (red.)
To się nazywa przyjście na świat! Po noworodka przyjechali... złotą karetą przesłane przez Czytelnika

Podziel się:

Oceń:

Jak przychodzić na świat to z przytupem. Z takiego założenia wyszli rodzice jednego z noworodków urodzonych na tczewskiej porodówce. Potomek obywateli Bułgarii, wyjechał z lecznicy… złotą karetą.

Takiego pojazdu pod tczewską porodówką nie było nigdy. Gdy w poniedziałek pod oddział ginekologiczno-położniczy zajechała kareta ciągnięta przez dwa konie, personel szpitala przecierał oczy ze zdumienia. Robiono zdjęcia, nagrywano, komentowano. Nowy obywatel tego świata opuścił mury lecznicy w iście królewskim stylu, a w drodze do domu towarzyszyli mu szczęśliwi rodzice. Szkoda tylko, że niekwestionowany bohater dnia zapamięta niewiele z tej wytwornej przejażdżki…

(red.)

Zdjęcia (1)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leo
Leo 28.06.2017, 15:06
Zapewne tak, a potem kareta pojecie po 'polskich ciapatych' w Niemczech, UK itd....
ciapaty plis dont break
ciapaty plis dont break 27.06.2017, 23:19
rozumiemy, ze ci ciapaci pojechali do bułgarii tą karetą i tu nie wrócą

Pozostałe