AGRESJA I WANDALE W TCZEWIE !! Ukradli kebab i zniszczyli 3 auta. Do tego mieli narkotyki!
W miniony piątek, 16 września policyjni wywiadowcy z Tczewa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli w lokalu z kebabem baklave, a gdy wyszli z budynku, zniszczyli trzy samochody. Podczas interwencji jeden z nich znieważył funkcjonariuszy, a przy innym policjanci znaleźli narkotyki. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.
20.09.2022 08:20