niedziela, 28 czerwca 2026 04:31
Reklama

Artykuły

Reklama
08.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
08.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
Są dni kiedy człowiek ma czas wolny i nie wie jak go spożytkować tak aby dzień nie zyskał łatki zmarnowanego i z tego powodu pojawia się ten artykuł który podpowie w jaki sposób można ten dzień spędzić. 08.11.2022 08:23
Myśląc z troską o Tczewie
Myśląc z troską o Tczewie
Docierają do mnie informacje od wydawcy, iż są w Tczewie osoby, które uważają, że czepiam się w swoich felietonach prezydenta miasta i nie widzę pozytywnych zdarzeń, które mają miejsce w Tczewie. Tytuł cyklu moich felietonów „Myśląc o Tczewie”, które ukazują się już ponad trzy lata nie jest przypadkowy. Powstał z troski o nasze miasto oraz jako przeciwwaga na kadzenie włodarzom przez większość lokalnych mediów, które nie zauważają lub nie chcą zauważać, iż Tczew brnie w otchłań głębokiej prowincji przez to, że jest źle zarządzane. 07.11.2022 19:48    1    7
Kradzionym rowerem z 2 promilami
Kradzionym rowerem z 2 promilami
4 listopada gniewscy policjanci zatrzymali pijanego rowerzystę. 37-latek miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili, że rower, którym się porusza, jest kradziony. Mundurowi zabezpieczyli rower i przekazali właścicielowi. 07.11.2022 15:53
Bez prawa jazdy na łuku drogi zderzenie z drzewem
Bez prawa jazdy na łuku drogi zderzenie z drzewem
4 listopada, w piątek gniewscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Gogolewie (gm. Gniew). Mieszkaniec powiatu stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca nie ma prawa jazdy. Mercedes, którym kierował 27-latek, został zabezpieczony na parkingu policyjnym. Policjanci apelują o ostrożność na drodze. 07.11.2022 15:36
Laura Dziąba wygrała półfinał Mam Talent. Występ tczewianki w znanym telewizyjnym programie
Laura Dziąba wygrała półfinał Mam Talent. Występ tczewianki w znanym telewizyjnym programie
Laura Dziąba „Florentina” wystąpiła 5 listopada (sobota) w ostatnim talent show w telewizji komercyjnej „Mam Talent”. Laura ma 22 lata, pochodzi z Tczewa i zakwalifikowała się do finału tego telewizyjnego show TVN. Zachwyciła jurorów i publiczność przed telewizorami, bo to ona głównie zadecydowała o wyniku, piosenką Skyfall, Adele. 07.11.2022 14:35
07.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
07.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
Są dni kiedy człowiek ma czas wolny i nie wie jak go spożytkować tak aby dzień nie zyskał łatki zmarnowanego i z tego powodu pojawia się ten artykuł który podpowie w jaki sposób można ten dzień spędzić. 07.11.2022 08:23
Gorzki smak cukru
Gorzki smak cukru
Ukrywa się niemal we wszystkich napojach i potrawach, zwłaszcza wysokoprzetworzonych. Jest nawet w keczupie! Cukier poprawia smak potraw, ale spożywany w nadmiarze osłabia organizm, prowadzi do nadwagi i otyłości, czyli stwarza zagrożenie wystąpienia chorób nowotworowych. Dlatego trzeba go świadomie ograniczać w potrawach i eliminować z napojów. Najzdrowsza zawsze jest czysta woda. 07.11.2022 06:22
Przed nami Gdańska Jesień Pianistyczna z wybitnymi artystami
Przed nami Gdańska Jesień Pianistyczna z wybitnymi artystami
Zapraszamy na najważniejsze muzyczne wydarzenie jesieni na Pomorzu. Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku w dniach 4-25 listopada organizuje 17. edycję Gdańskiej Jesieni Pianistycznej. Melomanów czeka dziesięć koncertów, w tym trzy symfoniczne i siedem recitali fortepianowych w wykonaniu artystów z Europy, Ameryki Północnej i Australii. 06.11.2022 15:05
06.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
06.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
Są dni kiedy człowiek ma czas wolny i nie wie jak go spożytkować tak aby dzień nie zyskał łatki zmarnowanego i z tego powodu pojawia się ten artykuł który podpowie w jaki sposób można ten dzień spędzić. 06.11.2022 06:29
05.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
05.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
Są dni kiedy człowiek ma czas wolny i nie wie jak go spożytkować tak aby dzień nie zyskał łatki zmarnowanego i z tego powodu pojawia się ten artykuł który podpowie w jaki sposób można ten dzień spędzić. 05.11.2022 16:08
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mola Treść komentarza: Super Data dodania komentarza: 27.06.2026, 18:03 Źródło komentarza: Po raz pierwszy wodny plac zabaw ożył. Będzie otwarty codziennie Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Dobre , na czasie Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:30 Źródło komentarza: Czas na pragmatyzm wobec Ukrainy Autor komentarza: Dominikg Treść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 783 903 941 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 23:20 Źródło komentarza: Chwila nieuwagi i groźne konsekwencje. Rowerzysta z obrażeniami w szpitalu Autor komentarza: Oleksandr Lustiuk Treść komentarza: Panie Piotrze, piszę otwarcie pod swoim pseudonimem. Jest rok 2026. Minęło już 7 lat od momentu opublikowania tego artykułu. Gdybym przeczytał ten artykuł w 2019 roku, nie znając Pana, najprawdopodobniej stanąłbym po Pana stronie. Ale teraz mamy już rok 2026 — i znam tego pana już od 2 lat. Znam wszystkie konflikty z kierownictwem i rodzicami z kolejnych miejsc pracy (Gdańsk, Nowa Sól, Zielona Góra w 2024 r.), a wiedząc, kim jest żona tego pana, mogę powiedzieć, że sytuacja opisana w artykule ma swoje uzasadnienie. Wszystkie negatywne opinie są uzasadnione. Ja również zabrałbym córkę z sekcji pływackiej, gdybym wiedział, że w wieku 14 lat trafi do drużyny tego pana. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 11:51 Źródło komentarza: Rodzice: po co na basenie zainstalowano nową kamerę? Prokuratura bada czy doszło do molestowania uczennicy Autor komentarza: Polak Treść komentarza: Moze nie wszyscy ze wsi sa gorsi ale z pewnoscia gorsza jest roznego rodzaju patologia ktora nigdy nie polakala sie zadna praca i zyje z zasilkow i przekretow. Juz lepszy "teczowy" niz pisokonfa z elektoratem patologicznym. A co do pedofilii to chyba mowisz o tym co sie dzieje na plebaniach. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 16:21 Źródło komentarza: Zabójstwo kobiety na Starym Mieście. Sprawca zadał ciosy nożem w głowę Autor komentarza: Vlastimil Šincl Treść komentarza: Pożyczka bez sprawdzania BIK Warunek otrzymania pożyczki stały udokumentowany dochód- umowa o pracę/ zlecenie, działalność gospodarcza, emerytura/ renta. Maksymalna kwota pożyczki do 100 tyś. Stałe, miesięczne raty- zagwarantowane nie zmienne oprocentowanie w umowie Możliwość sprawdzenia oferty telefonicznie oraz podpisania umowy online Zadzwoń do Naszego doradcy. E-mail: [email protected] Zapraszamy!!! Data dodania komentarza: 11.06.2026, 08:08 Źródło komentarza: Duży pożar w Międzyłężu. Spłonął dach wiekowej kamienicy! W sobotę znów interweniowała straż Autor komentarza: Kaszub Treść komentarza: Tacy właśnie są wyborcy tęczowego. Ci którzy uważają się za lepszych niż ludzie ze wsi. A później wychodzą takie nowinki o pedofilii, zoofilii. Cieszę się, że tacy ludzie jak ty nie mieszkają na wsiach. Jak widzę takich to mi się żygać chce. Data dodania komentarza: 9.06.2026, 08:34 Źródło komentarza: Zabójstwo kobiety na Starym Mieście. Sprawca zadał ciosy nożem w głowę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama