czwartek, 25 czerwca 2026 21:32
Reklama

Sport

Reklama
Nerwowy początek sezonu samborzanek. Ratowały wygrany mecz
Nerwowy początek sezonu samborzanek. Ratowały wygrany mecz
Niewiele brakowało, a debiutujące w rozgrywkach I ligi piłki ręcznej szczypiornistki MTS Kwidzyn pokonałyby tczewskiego spadkowicza z Superligi. W meczu inaugurującym rozgrywki kwidzynianki uległy bowiem Samborowi Tczew zaledwie 24:25. 30.09.2015 12:18
PILNE. Wypadek w Waćmierku. Kierowca był pijany!
PILNE. Wypadek w Waćmierku. Kierowca był pijany!
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Waćmierek. Kierujący volkswagenem swoją jazdę zakończył na dachu i jak się okazało nie posiadał uprawnień oraz był nietrzeźwy. 37-letni kierowca volkswagena oraz jego pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitali. 25.09.2015 15:15
Nieznaczna przegrana Wierzycy
Nieznaczna przegrana Wierzycy
W III lidze Wierzyca Pelplin przegrała na wyjeździe z KS Chwaszczyno 1:2 (0:1). Honorowe trafienie dla pelplinian było udziałem Patryka Orzechowskiego (79 min). 24.09.2015 10:40    1
12 minut nieprzerwanego biegu
12 minut nieprzerwanego biegu
W sobotę, 19 września br. odbył się w Tczewie ogólnodostępny Test Coopera dla mieszkańców powiatu tczewskiego. Udział w biegu wzięło 300 zawodników, którzy rywalizowali w czterech kategoriach (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz kategoria open - dziewczęta i chłopcy). 24.09.2015 10:36
Srebrny medal wioślarza Unii na MP!
Srebrny medal wioślarza Unii na MP!
Sebastian Pabjan z Unii Tczew zdobył srebrny medal na jedynce w kategorii juniorów wagi lekkiej na Długodystansowych Mistrzostwach Polski, jakie odbyły się w miniony weekend na jeziorze Gopło w Kruszwicy. 23.09.2015 07:05
Pechowa porażka Wierzycy
Pechowa porażka Wierzycy
Po rzucie karnym w 90 min Wierzyca Pelplin przegrała u siebie 0:1 z Kaszubią Kościerzyna. Z 10 pkt. jest druga w III-ligowej stawce, tuż za rezerwami Pogoni Szczecin. 17.09.2015 07:28    2
Mateusz Biskup pojedzie na Igrzyska Olimpijskie do Rio de Janeiro
Mateusz Biskup pojedzie na Igrzyska Olimpijskie do Rio de Janeiro
Polska czwórka podwójna z wychowankiem Unii Tczew w składzie wywalczyła na wioślarskich Mistrzostwach Świata awans na Igrzyska Olimpijskie do Rio de Janeiro. Biało-czerwoni zajęli we Francji siódme miejsce po zwycięstwie w finale B. 11.09.2015 10:43
Drugie zwycięstwo Wierzycy
Drugie zwycięstwo Wierzycy
W III lidze Wierzyca Pelplin – podobnie jak Gwardia Koszalin oraz rezerwy Lechii Gdańsk i  Pogoni Szczecin – po dwóch kolejkach ma komplet punktów. W niższych klasach rozgrywek nasze ekipy grały ze zmiennym szczęściem. 26.08.2015 08:08    5
Budowa od podstaw - samborzanki zaczęły przygotowania
Budowa od podstaw - samborzanki zaczęły przygotowania
Piłkarki ręczne Sambora rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Po spadku z superligi doszło do kadrowej rewolucji i postawa zespołu w nowym sezonie jest wielką niewiadomą. 24.08.2015 12:36    2
Skromne zwycięstwo Wierzycy
Skromne zwycięstwo Wierzycy
KS Wierzyca Pelplin dobrze rozpoczęła III-ligowe rozgrywki i pokonała rezerwy Arki Gdynia 1:0. Spotkanie obejrzało 400 widzów. Mecz rozpoczął się pod dyktando gospodarzy, którzy przez większą część pierwszej połowy stwarzali raz po raz dogodne sytuacje do strzelenia bramki.  19.08.2015 14:33
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Dobre , na czasie Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:30 Źródło komentarza: Czas na pragmatyzm wobec Ukrainy Autor komentarza: Dominikg Treść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 783 903 941 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 23:20 Źródło komentarza: Chwila nieuwagi i groźne konsekwencje. Rowerzysta z obrażeniami w szpitalu Autor komentarza: Oleksandr Lustiuk Treść komentarza: Panie Piotrze, piszę otwarcie pod swoim pseudonimem. Jest rok 2026. Minęło już 7 lat od momentu opublikowania tego artykułu. Gdybym przeczytał ten artykuł w 2019 roku, nie znając Pana, najprawdopodobniej stanąłbym po Pana stronie. Ale teraz mamy już rok 2026 — i znam tego pana już od 2 lat. Znam wszystkie konflikty z kierownictwem i rodzicami z kolejnych miejsc pracy (Gdańsk, Nowa Sól, Zielona Góra w 2024 r.), a wiedząc, kim jest żona tego pana, mogę powiedzieć, że sytuacja opisana w artykule ma swoje uzasadnienie. Wszystkie negatywne opinie są uzasadnione. Ja również zabrałbym córkę z sekcji pływackiej, gdybym wiedział, że w wieku 14 lat trafi do drużyny tego pana. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 11:51 Źródło komentarza: Rodzice: po co na basenie zainstalowano nową kamerę? Prokuratura bada czy doszło do molestowania uczennicy Autor komentarza: Polak Treść komentarza: Moze nie wszyscy ze wsi sa gorsi ale z pewnoscia gorsza jest roznego rodzaju patologia ktora nigdy nie polakala sie zadna praca i zyje z zasilkow i przekretow. Juz lepszy "teczowy" niz pisokonfa z elektoratem patologicznym. A co do pedofilii to chyba mowisz o tym co sie dzieje na plebaniach. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 16:21 Źródło komentarza: Zabójstwo kobiety na Starym Mieście. Sprawca zadał ciosy nożem w głowę Autor komentarza: Vlastimil Šincl Treść komentarza: Pożyczka bez sprawdzania BIK Warunek otrzymania pożyczki stały udokumentowany dochód- umowa o pracę/ zlecenie, działalność gospodarcza, emerytura/ renta. Maksymalna kwota pożyczki do 100 tyś. Stałe, miesięczne raty- zagwarantowane nie zmienne oprocentowanie w umowie Możliwość sprawdzenia oferty telefonicznie oraz podpisania umowy online Zadzwoń do Naszego doradcy. E-mail: [email protected] Zapraszamy!!! Data dodania komentarza: 11.06.2026, 08:08 Źródło komentarza: Duży pożar w Międzyłężu. Spłonął dach wiekowej kamienicy! W sobotę znów interweniowała straż Autor komentarza: Kaszub Treść komentarza: Tacy właśnie są wyborcy tęczowego. Ci którzy uważają się za lepszych niż ludzie ze wsi. A później wychodzą takie nowinki o pedofilii, zoofilii. Cieszę się, że tacy ludzie jak ty nie mieszkają na wsiach. Jak widzę takich to mi się żygać chce. Data dodania komentarza: 9.06.2026, 08:34 Źródło komentarza: Zabójstwo kobiety na Starym Mieście. Sprawca zadał ciosy nożem w głowę Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Bierz połowę tego co zażywasz, bo ci się w głowie pier...li. Data dodania komentarza: 8.06.2026, 22:28 Źródło komentarza: Zabójstwo kobiety na Starym Mieście. Sprawca zadał ciosy nożem w głowę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama