piątek, 26 kwietnia 2024 13:56

Sport

Lider pokazał tczewianom miejsce w szeregu - niespodzianki nie było

PIŁKA NOŻNA. Gryf Tczew przegrał na wyjeździe z walczącym o awans do II ligi Orkanem Rumia 0:5. Rumianie awansowali na pozycję lidera.

15.05.2012 21:35
Dobry mecz bordowych - Wierzyca wygrała z rezerwami Chojniczanki

PIŁKA NOŻNA. Wierzyca Pelplin w sobotę po zaciętym meczu wygrała z rezerwami Chojniczanki 2:1.

15.05.2012 21:30
Tczewianie grali na piasku - Latocha Sambor trzeci w Wąbrzeźnie

PIŁKA RĘCZNA. Zespół seniorów Latocha Sambor Tczew niedawno zajął drugie miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej o Puchar Burmistrza Wąbrzeźna.

15.05.2012 21:21
Patryk wygrał wśród skrzatów

W Kwidzynie odbyły się mistrzostwa woj. pomorskiego żaków w tenisie stołowym w grach singlowych i deblowych. Prawo startu w tych zawodach miała najlepsza „16” żaków w sezonie 2011/2012. Aż czterem gniewskim zawodnikom udało się w br. wystartować w tych zawodach.

15.05.2012 13:12
Zacięta rywalizacja młodych szczypiornistów

120 chłopców z 8 drużyn zmierzyło się w ub. tygodniu w I Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców, który zorganizowano w SP nr 12. Rywalizacja była ostra, a na końcu pojawiły się upominki, nagrody i medale.

15.05.2012 13:09    2
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju LA

Dnia 08.05.2012 na boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr.11 rozpoczęły się XIV Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju LA.

09.05.2012 09:13    1
Potok przylał Wierzycy - słaby mecz bordowych w Pszczółkach

PIŁKA NOŻNA. Potok Pszczółki to rewelacja sezonu - beniaminek z Pszczółek wciąż liczy się w walce o awans do III ligi. Gospodarze ustalili wynik już do przerwy. W pierwszej połowie Potok był wyraźnie lepszy od Wierzycy.

08.05.2012 16:11    1
Pelplinianie w elicie - Półfinały Mistrzostw Polski Młodzików

KOSZYKÓWKA. 14-letni chłopcy z Pelplina w miniony weekend odnieśli duży sukces - młodzicy UKS Jedynka wywalczyli awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski. W turnieju rozgrywanym od piątku do niedzieli w Pelplinie zajęli drugie, premiowane awansem, miejsce.

08.05.2012 16:01
Kolejna porażka Gryfa - Kaszubia też mocniejsza

Piłkarze Gryfa Tczew już pogodzili się z niepowodzeniem, czyli spadkiem do IV ligi. W sobotę znów przegrali - 0:3 w Kościerzynie z Kaszubią.

08.05.2012 15:46
Puchar Polski Highlander. Blisko rekordu świata

Puchar Polski Highlander, impreza wzorowana na szkockich Highland Games, z udziałem znanych w Polsce strongmanów odbyła się w minioną sobotę u podnóża gniewskiego zamku.

08.05.2012 10:25    3