niedziela, 28 czerwca 2026 14:08
Reklama

Gminy

Reklama
Ogrodzenie przy drodze wojewódzkiej pod prądem? Sprawdzą czy zamontowano je zgodnie z prawem
Ogrodzenie przy drodze wojewódzkiej pod prądem? Sprawdzą czy zamontowano je zgodnie z prawem
Mieszkańca gm. Gniew zaniepokoił rozciągnięty pomiędzy drzewami drut, ciągnący się na wysokości miejscowości Brodzkie Młyny. Okazuje się, że pomiędzy sześcioma lipami został założony elektryczny pastuch, który stanowi zagrożenie dla ludzi uczęszczających tą drogą. 16.08.2018 08:15
Gniewska atrakcja turystyczna zamknięta. Mieszkańcy nie są zadowoleni
Gniewska atrakcja turystyczna zamknięta. Mieszkańcy nie są zadowoleni
Mostek, który przez kilkanaście lat łączył Gniew z Nicponią, został zamknięty ze względu na pogorszenie stanu technicznego. Pewnie służył by jeszcze wiele lat, gdyby nie upodobali go sobie rolnicy, skracający drogę, przejeżdżający z pola na pole oraz dewastujący go. Teraz zamiast atrakcji turystycznej, jest mostek – ruina. 14.08.2018 11:21    7
Mur oporowy runął na chodnik! Niebezpieczne zdarzenie przy ul. Wiślanej w Gniewie
Mur oporowy runął na chodnik! Niebezpieczne zdarzenie przy ul. Wiślanej w Gniewie
Na ul. Wiślanej w Gniewie doszło do niebezpiecznej sytuacji - osunął się fragment skarpy z murem oporowym. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do zdarzenia doszło w środę, 8 sierpnia. 13.08.2018 09:59    3
PILNE. Kolizja na zjeździe z autostrady A1. Strażacy usuwają rozlane płyny eksploatacyjne
PILNE. Kolizja na zjeździe z autostrady A1. Strażacy usuwają rozlane płyny eksploatacyjne
Straż pożarna usuwa płyny eksploatacyjne, które wylały się z uszkodzonego w wyniku kolizji auta. Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 16.30, na wyjeździe z autostrady A1, w kierunku drogi krajowej nr 22 w Swarożynie. 10.08.2018 17:30    1
Zamiast obniżki wynagrodzenia - podwyżka dla wójta. Miało być mniej, a będzie „stówa” więcej
Zamiast obniżki wynagrodzenia - podwyżka dla wójta. Miało być mniej, a będzie „stówa” więcej
Media rozpisują się o zmianach wynagrodzeń dla zarządzających miastami, gminami oraz powiatami, wprowadzonych przez Prawo i Sprawiedliwość. O ile w wielu samorządach uposażenia włodarzy poleciały „ostro” w dół, o tyle w gminie Morzeszczyn wynagrodzenie Piotra Lanieckiego powędrowało w górę. Jak to możliwe? 06.08.2018 07:23    2
Oznakowanie na rozkopanym węźle w Czarlinie utrudnia życie  – mieszkańcom oraz kierowcom
Oznakowanie na rozkopanym węźle w Czarlinie utrudnia życie – mieszkańcom oraz kierowcom
Oznakowanie budowanego od podstaw węzła w Czarlinie wprowadza kierowców w błąd - interweniuje jeden z mieszkańców wsi. W poszukiwaniu odpowiedniej ścieżki przejazdu, trafiają pod posesję lokalnego przedsiębiorcy, którego powoli irytuje rola kierującego ruchem. 03.08.2018 07:26    6
PILNE. Aż sześć ognisk pożaru lasu w Damaszce! Interweniuje pięć zastępów straży
PILNE. Aż sześć ognisk pożaru lasu w Damaszce! Interweniuje pięć zastępów straży
Straż pożarna interweniuje w Damaszce w gminie Tczew, po zgłoszeniu o pożarze lasu. Informacja wpłynęła do komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie w czwartek ok. godz. 16.40. 02.08.2018 18:09    1
(PILNE) W Gniewie ujawnił się kolejny kandydat na burmistrza. To dobrze znany radny
(PILNE) W Gniewie ujawnił się kolejny kandydat na burmistrza. To dobrze znany radny
Choć oficjalnie kampania wyborcza jeszcze się nie rozpoczęła, na liście chętnych do fotela burmistrza Gniewu jest już dwóch kandydatów. Po Rafale Kamińskim start w wyborach zadeklarował na fejsbuku radny Grzegorz Wasielewski. 31.07.2018 08:09    29
Zostawił auto przed bramkami A1 w Swarożynie i poszedł pieszo autostradą! Był pijany, skończył w kajdankach!
Zostawił auto przed bramkami A1 w Swarożynie i poszedł pieszo autostradą! Był pijany, skończył w kajdankach!
Policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który jadąc autostradą zostawił swój samochód przed bramkami zjazdowymi na Węźle Swarożyn, przeszedł przez pas ruchu i pieszo szedł autostradą. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna jest nietrzeźwy została od niego pobrana krew do badań. 27.07.2018 11:30
Amfetamina w portfelach oraz... samochodowej popielniczce. Dwóch mężczyzn zatrzymanych w Nicponi
Amfetamina w portfelach oraz... samochodowej popielniczce. Dwóch mężczyzn zatrzymanych w Nicponi
Policjanci z Komisariatu Policji w Gniewie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Zatrzymani 25 i 27-latek trzymali zakazane środki w swoich portfelach oraz w samochodzie. Badanie narkotesterem wykazało, że to amfetamina. Wczoraj mieszkańcy powiatu tczewskiego usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. 26.07.2018 12:57    26    1
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mola Treść komentarza: Super Data dodania komentarza: 27.06.2026, 18:03 Źródło komentarza: Po raz pierwszy wodny plac zabaw ożył. Będzie otwarty codziennie Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Dobre , na czasie Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:30 Źródło komentarza: Czas na pragmatyzm wobec Ukrainy Autor komentarza: Dominikg Treść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 783 903 941 Data dodania komentarza: 20.06.2026, 23:20 Źródło komentarza: Chwila nieuwagi i groźne konsekwencje. Rowerzysta z obrażeniami w szpitalu Autor komentarza: Oleksandr Lustiuk Treść komentarza: Panie Piotrze, piszę otwarcie pod swoim pseudonimem. Jest rok 2026. Minęło już 7 lat od momentu opublikowania tego artykułu. Gdybym przeczytał ten artykuł w 2019 roku, nie znając Pana, najprawdopodobniej stanąłbym po Pana stronie. Ale teraz mamy już rok 2026 — i znam tego pana już od 2 lat. Znam wszystkie konflikty z kierownictwem i rodzicami z kolejnych miejsc pracy (Gdańsk, Nowa Sól, Zielona Góra w 2024 r.), a wiedząc, kim jest żona tego pana, mogę powiedzieć, że sytuacja opisana w artykule ma swoje uzasadnienie. Wszystkie negatywne opinie są uzasadnione. Ja również zabrałbym córkę z sekcji pływackiej, gdybym wiedział, że w wieku 14 lat trafi do drużyny tego pana. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 11:51 Źródło komentarza: Rodzice: po co na basenie zainstalowano nową kamerę? Prokuratura bada czy doszło do molestowania uczennicy Autor komentarza: Polak Treść komentarza: Moze nie wszyscy ze wsi sa gorsi ale z pewnoscia gorsza jest roznego rodzaju patologia ktora nigdy nie polakala sie zadna praca i zyje z zasilkow i przekretow. Juz lepszy "teczowy" niz pisokonfa z elektoratem patologicznym. A co do pedofilii to chyba mowisz o tym co sie dzieje na plebaniach. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 16:21 Źródło komentarza: Zabójstwo kobiety na Starym Mieście. Sprawca zadał ciosy nożem w głowę Autor komentarza: Vlastimil Šincl Treść komentarza: Pożyczka bez sprawdzania BIK Warunek otrzymania pożyczki stały udokumentowany dochód- umowa o pracę/ zlecenie, działalność gospodarcza, emerytura/ renta. Maksymalna kwota pożyczki do 100 tyś. Stałe, miesięczne raty- zagwarantowane nie zmienne oprocentowanie w umowie Możliwość sprawdzenia oferty telefonicznie oraz podpisania umowy online Zadzwoń do Naszego doradcy. E-mail: [email protected] Zapraszamy!!! Data dodania komentarza: 11.06.2026, 08:08 Źródło komentarza: Duży pożar w Międzyłężu. Spłonął dach wiekowej kamienicy! W sobotę znów interweniowała straż Autor komentarza: Kaszub Treść komentarza: Tacy właśnie są wyborcy tęczowego. Ci którzy uważają się za lepszych niż ludzie ze wsi. A później wychodzą takie nowinki o pedofilii, zoofilii. Cieszę się, że tacy ludzie jak ty nie mieszkają na wsiach. Jak widzę takich to mi się żygać chce. Data dodania komentarza: 9.06.2026, 08:34 Źródło komentarza: Zabójstwo kobiety na Starym Mieście. Sprawca zadał ciosy nożem w głowę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama