Co to są bonusy bukmacherskie i gdzie ich szukać?

  • 07.08.2019, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Co to są bonusy bukmacherskie i gdzie ich szukać?
Obstawianie zakładów bukmacherskich to gratka dla prawdziwych fanów sportu. Gwarantuje nie tylko świetną zabawę ale i możliwość zdobycia sporej sumy pieniędzy. Obecnie na rynku istnieje kilkanaście podmiotów, które otrzymały licencję Ministerstwa Finansów, a więc są to całkowicie legalne i wiarygodne firmy. Jak przyciągają do siebie nowych graczy? Oferując im liczne promocje i bonusy bukmacherskie. Chcesz wiedzieć, co to takiego? Czytaj dalej!

1. Co to są bonusy bukmacherskie?

2. Typy bonusów bukmacherskich

3. Gdzie szukać najlepszych bonusów bukmacherskich?

Co to są bonusy bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie to atrakcyjne premie, przyznawane graczowi przez bukmachera, u którego obstawia mecze. Nie otrzymuje ich jednak każdy. Na ogół, aby je otrzymać, należy spełnić określone warunki. Są to na przykład, rejestracja w witrynie operatora albo złożenie depozytu. Z tego typu bonusów korzystają tak nowi gracze, jak i doświadczeni, "starzy wyjadacze". W końcu, darmowych środków, które można pomnożyć, nigdy za wiele. Nie zapominaj jednak, że każdy bonus jest inny, każdy bukmacher może prezentować także inne wymagania. Pamiętaj, żeby zachować chłodny umysł i nie podejmować decyzji pochopnie. Licz siły na zamiary i analizuj dokładnie każdy ruch w swojej bukmacherskiej grze.

Typu bonusów bukmacherskich

Rodzaje bonusów bukmacherskich różnią się w zależności od tego, czy są przeznaczone dla nowych czy stałych graczy. Bukmacherzy bardzo starają się, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów, dlatego bonusy na start mogą okazać się niezwykle atrakcyjne. Podobnie rzecz ma się w przypadku bardziej doświadczonych graczy, operatorzy starają się zatrzymać ich przy sobie, oferując specjalne promocje dla stałych klientów.

Wśród poszczególnych typów bonusów znajdziemy, między innymi bonus powitalny, czyli premię przyznawaną nowym graczom. Może on przyjąć formę:

  • bonusu od depozytu, czyli premii, której wysokość zależy od kwoty jaką gracz uprzednio wpłacił na konto
  • darmowego zakładu (ang.freebet) - dzięki niemu, nowy gracz może obstawić mecz przy użyciu kwoty, otrzymanej przez bukmachera
  • zakładu bez ryzyka (ang.cashback) - jeżeli typ okaże się nietrafiony, bukmacher zwraca pieniądze na konto użytkownika

Innym rodzajem bonusów są bonusy dla stałych graczy. Najczęściej są to dodatkowe środki finansowe oferowane za wykonanie określonych czynności, takich jak aktywne wnoszenie zakładów w określonym czasie czy polecenie znajomego. Bez względu na formę, jaką przybierają bonusy bukmacherskie, mają one na celu docenienie stałych graczy i ich przywiązania do danego serwisu.

Gdzie szukać najlepszych bonusów bukmacherskich?

Wybór bonusów jest ogromny, a wraz z pojawianiem się coraz to nowych serwisów, ich liczba ciągle rośnie. W sieci możesz znaleźć wiele ciekawych ofert, nie zapominaj jednak, żeby zwracać uwagę na wiarygodność bukmachera i opinię graczy. Aby zyskać 100% pewność, najlepiej odwiedzać te miejsca, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Listę takich podmiotów, bez problemu znajdziesz w internecie. Następnie, możesz przejrzeć ranking najlepiej ocenianych bukmacherów. Często obok zestawienia znajdują się także kody i atrakcyjne bonusy, co znacznie ułatwia dalsze poszukiwania. Przed rozpoczęciem gry, czy zmiany serwisu na inny, dobrze jest dokładnie przeanalizować kilka ofert, żeby mieć pewność w wyborze najlepszej możliwej opcji. Świetnym rozwiązaniem jest także rozmowa z innymi graczami czy odwiedzanie for internetowych. To właśnie tam możesz znaleźć cenne porady i opinie.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: