Odzyskano ciężkie pojazdy warte ponad milion złotych!

  • 17.06.2022, 15:56
  • redakcja
Odzyskano ciężkie pojazdy warte ponad milion złotych! KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci wydziałów kryminalnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz Komendy Powiatowej Policji Tczewie odzyskali ukradzioną w Czechach ciężarówkę oraz walce drogowe o wartości ponad 1 mln zł. Ukradzione pojazdy mundurowi zabezpieczyli na jednej z posesji na terenie powiatu tczewskiego.

W środę, 15 czerwca br. policjanci wydziałów kryminalnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz Komendy Powiatowej Policji Tczewie przy jednej z posesji na terenie powiatu tczewskiego zauważyli zaparkowaną ciężarówkę z naczepą typu laweta, na której było 5 walców drogowych. Mundurowi wykorzystali zdobytą w tej sprawie wiedzę, że taki zestaw pojazdów został skradziony na terenie Czech. Kryminalni sprawdzili je w bazach policyjnych i potwierdzili, że pochodzą z przestępstwa. Kryminalni odzyskane mienie zabezpieczyli na parkingu policyjnym. Szacunkowa wartość tych pojazdów wynosi ponad 1 mln zł.

KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe