Sukces funkcjonariuszy pomorskiej KAS. Namierzyli i zlikwidowali 34 nielegalne automaty do hazardu na terenie woj. pomorskiego

  • 19.04.2022, 10:16
  • Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Sukces funkcjonariuszy pomorskiej KAS. Namierzyli i zlikwidowali 34 nielegalne… Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) przeprowadzili czynności w lokalach, w których organizowano nielegalne gry hazardowe. Efekt dwudniowych działań - to 34 nielegalne automaty i środki pieniężne zatrzymane w 7 obiektach na terenie województwa pomorskiego.

Siedmiu osobom przedstawiono zarzut prowadzenia gier hazardowych wbrew przepisom ustawy. Jeden z uczestników usłyszał zarzut  udziału w nielegalnych grach hazardowych.

Oprócz konfiskaty automatów i gotówki przeznaczonej na wypłaty wygranych, osobom urządzającym i prowadzącym gry hazardowe bez zezwolenia grozi kara pieniężna w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu oraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Należy pamiętać, że osoby uczestniczące w grach hazardowych urządzanych wbrew przepisom, również narażone są na odpowiedzialność karną.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe