Zmarł wieloletni urzędnik tczewskiego ratusza, b. wiceprezydent. Pożegnanie Krzysztofa Witosińskiego w piątek 28.01.2022 (msza żałobna i pogrzeb)

  • 26.01.2022, 13:32
  • Wawrzyniec Mocny
Zmarł wieloletni urzędnik tczewskiego ratusza, b. wiceprezydent. Pożegnanie… Archiwum

Podziel się:

Oceń:

24 stycznia zmarł Krzysztof Witosiński, wieloletni urzędnik, były wiceprezydent Tczewa. Miał 74 lata.

AKTUALIZACJA: Pogrzeb śp. Krzysztofa Witosińskiego odbędzie się w piątek – o godz. 13.00 msza święta w kościele św. Józefa, a później pochówek na Cmentarzu Komunalnym.

____

- Od zawsze” związany z Urzędem Miejskim i z samorządem. Od podszewki znał sprawy komunalne. Przez wiele lat był wiceprezydentem Tczewa odpowiedzialnym za sprawy gospodarcze, potem naczelnikiem Wydziału Spraw Komunalnych. Dla mnie był bliskim współpracownikiem, ceniłem jego doświadczenie i pomoc. Będzie mi Go brakować. Rodzinie i bliskim Krzysztofa składam serdeczne wyrazy współczucia – napisał na swoim profilu Facebookow'owym prezydent Tczewa - Mirosław Pobłocki.

 

Dla Gazety Tczewskiej i portalu tczewska.pl zawsze znalazł chwilę czasu, by o czymś poinformować, coś wyjaśnić albo podsumować. Zdjęcie, które publikujemy do tekstu pochodzi z jednej z komisji miejskich, na których zawsze pojawiał się solidnie przygotowany. Takich urzędników zawsze będzie nam brakować.

 

(tomm)

 

Fot. Archiwum

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
robot
robot 29.01.2022, 10:23
smutek dla rodziny ,to boli i smutek dla Tczewa .Sumienny,rzetelny taki pozostanie na wieki....

Pozostałe