UWAGA! Bardzo ślisko i tłoczno na „jedynce”. Zachowajmy ostrożność

  • 06.12.2021, 15:37
  • Wawrzyniec Mocny
UWAGA! Bardzo ślisko i tłoczno na „jedynce”. Zachowajmy ostrożność Nadesłane do redakcji

Podziel się:

Oceń:

Zimowa aura trwa krótko, a już daje się we znaki kierowcom. Śnieg i lód na drodze krajowej nr 91 na trasie Miłobądz – Pruszcz Gdański to istna „szklanka”. - Samochody jeżdżą z minimalną prędkością, a i tak koła boksują – powiedział nam jeden z kierowców, który jechał dzisiaj „jedynka”.

Kierowca zmierzał z Gdańsk przed godz. 15.00 – w korkach i nieposypaną albo posypaną stanowczo zbyt słabo szosą... Na całym opisanym odcinku droga jest przez te warunki zatłoczona, by nie powiedzieć zakorkowana! Jest ślisko i niebezpiecznie. Kierowca na dowód jak fatalne warunki panują na tej przecież – krajowej drodze, wykonał parę zdjęć komórką z samochodu. Widać na nich gołym okiem, jak fatalne warunki panują na drodze.

Pozostaje zaapelować o ostrożną jazdę i zachowanie szczególnej ostrożności. Lepiej dojechać do celu i spóźnić się niż nie dojechać w ogóle.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe