Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z Tczewa i gmin naszego powiatu już w Twoim kiosku. Co w środku?

  • 10.11.2021, 13:43
  • Wawrzyniec Mocny
Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z…

Podziel się:

Oceń:

W związku z trudną sytuacją w województwie dotyczącą zakażeń dzieci COVID-19, od piątku, 12 listopada br. Oddział Pediatryczny Szpitali Tczewskich zostaje przekształcony w Oddział dla dzieci z COVID-19. Powstanie też oddział covidowy na bazie Oddziału Chorób Wewnętrznych. Piszemy także o działaniach regionalnych partii - Konfederacji i PO. W Dzienniku Pomorza zapraszamy do przeczytania tekstu historycznego o 11 Listopada 1918 oraz refleksji włodarzy woj. pomorskiego nt. niepodległości i sposobów na świętowanie 11 Listopada 2021!

TEMAT NUMERU: Od piątku w Tczewie „oddział covidowy” w Szpitalach Tczewskich. Oddziały pediatryczny i wewnętrzny przekształcone do walki z COVID-19.

 

GT nr 45, 2021

 

Ponadto:

 

Właścicielowi nieruchomości w Rajkowach zagrożono śmiercią i podpaleniem;

 

Jakiś czas temu w Kole PO w Tczewie przeprowadzono wybory nowych władz. Dziś wiemy, że bardzo prawdopodobną przyczyną zaginięcia listy osób głosujących była ich kradzież;

 

Konfederacja o energii elektrycznej bez VAT-u i przedsiębiorcach w pandemii;

 

Będzie protest przeciwko polityce proimigracyjnej gdańskiego ratusza;

 

Przedstawiciel represjonowanych przez III Rzeszę tczewian – Zenon Weiss w rozmowie na temat koszmaru internowania na zamku w Gniewie i o tym jak trudne było udowodnienie tej gehenny, jaką zgotowali Niemcy 1 listopada 1939 r.;

 

oraz nasze stałe rubryki:

FELIETON OLKA WOJCIECHOWSKIEGO, PIOTRA SZUBARCZYKA oraz dla RELKASU: program TV, wakacyjne krzyżówki, sudoku i wykreślanki.

 

Dziennik Pomorza 45, 2021

 

Co w numerze?

 

Włodarze woj. pomorskiego w tym wojewoda i marszałek podzielili się z nami przemyśleniami na temat wolności, niepodległości i wyzwań jakie niosą;

 

Aktualny stan zakażeń i zgonów na skutek COVID-19;

 

103 rocznica odzyskania niepodległości. Dzień szacunku dla munduru;

 

Trudna sytuacja na granicy na wschodzie. Solidaryzujemy się z pogranicznikami i innymi służbami strzegącymi granicy z Białorusią.

 

 

ZAPRASZAMY DO SIĘGNIĘCIA PO GAZETĘ TCZEWSKĄ NR 45 2021

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
@
@ 14.11.2021, 04:46
Dzień dobry z serdecznymi pozdrowieniami obiektywnie ,twórczo trzeba napisć iż felietony w GT to rarytas prawdy =wysokie poziomy intelektualne . To cieszy i napawa optymizmem .Zawartości wydań coraz lepsze ,obiektywne choć szczypta banaluk się trafia lecz to taki deser do myślenia -fajnie....powodzenia i pogody ducha z zchowaniem tradycji lokalnej z wartościami kompmeksowej historycznej solidarności

Pozostałe