Żaneta Sadowska nową dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie

  • 18.10.2021, 08:58
  • Wawrzyniec Mocny
Żaneta Sadowska nową dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie PUP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Jak poinformował PUP w Tczewie na swojej stronie Facebook'owej, jednostka ma nową dyrektor – Żanetę Sadowską, która zastąpi swoją poprzedniczkę Ewę Uzdowską. Jak poinformował PUP w Tczewie na swojej stronie Facebook'owej, jednostka ma nową dyrektor – Żanetę Sadowską, która zastąpi swoją poprzedniczkę Ewę Uzdowską.

Pani Żaneta spełniła wymogi określone w ogłoszeniu o konkursie organizowanego przez starostę tczewskiego i pomyślnie przeszła wszystkie etapy postępowania konkursowego.

Nowa dyrektor wiązana jest zawodowo z urzędem pracy w Tczewie od 18 lat. Przez ostatnie 13 lat zajmowała stanowiska kierownicze: najpierw przez 8 lat w Dziale Ewidencji i Świadczeń, a przez ostatnie 5 lat jako Kierownik Działu Usług Rynku Pracy.

Dyrektor Ewa Uzdowska pełniła funkcję w 2013 r. Z końcem sierpnia postanowiła przejść na emeryturę.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe