Trochę COOLtury proszę! Koncert młodych artystów

  • 15.10.2021, 12:24
  • Wawrzyniec Mocny
Trochę COOLtury proszę! Koncert młodych artystów CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

16 października o godz. 19.00 na scenie Centrum Kultury i sztuki wystąpią młodzi artyści, którzy zaśpiewają dla mieszkańców Tczewa. Koncert ”Trochę COOLtury proszę!” jest zwieńczeniem projektu Kaliny Kortas, koordynatorki działania.

To uzdolniona wokalnie młodzież, na co dzień udzielająca się kulturalnie w większości imprez organizowanych w naszym mieście. Oprócz nich mogą też wystąpić osoby biorące udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Karolinę Kornas oraz te, które skorzystały ze strefy karaoke. W ten sposób chcemy umożliwić "wychwycenie" wcześniej nieodkrytych talentów i zaprezentowanie się ich szerszej publiczności.

Projekt realizowany jest w ramach Centrum Inicjatyw Twórczych działających przy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Jego celem jest aktywizacja społeczności lokalnych i stworzenie warunków do rozwoju potencjału twórczego tkwiącego w mieszkańcach w każdym wieku.

Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury “Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021”.

 

  • 16.10.2021, 19:00
  • Klub Muzyczny - Artystyczne Zagłębie CKiS
  • Wstęp wolny

 

CKiS Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe