Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z Tczewa i gmin naszego powiatu już w Twoim kiosku. Co w środku?

  • 13.10.2021, 10:16
  • Wawrzyniec Mocny
Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z…

Podziel się:

Oceń:

TEMAT NUMERU: Mieszkańcy ul. Jedności Narodu w Tczewie zaalarmowali naszą redakcję o pladze szczurów i innych gryzoni, które zaczęły pojawiać się w znacznej ilości w ostatnich tygodniach. Strach budzą zwłaszcza szczury biegające swobodnie pod oknami i wdzierające się do piwnic. Piszemy także o zbiórce na rzecz tragicznie doświadczonego przez los Tymka, który stracił w wypadku oboje rodziców. Kolejnym istotnym tematem jest narastające niezadowolenie nauczycieli i dwa wypadki jednego dnia, których przyczyną była brawura lub zwykła bezmyślność.

GT nr 41, 2021

 

Ponadto:

 

Dwa wypadki w jeden dzień. Dramatyczny 10 października na DK nr 91;

 

Czy nauczycielskie protesty przerodzą się w ogólnopolskie strajki?;

 

Pierwsze od dawna targi gospodarcze – BIEnergy Expo 2021 w Tczewie przyciągnęły wielu wystawców i gości. W gazecie obszerna relacja a na tczewska.pl obszerna galeria;

 

Tczewski Flex Poland doceniony za innowacje i wspieranie krajowej gospodarki;

 

Kaufland otwiera swoje sklepy także w niedziele i przeznacza dodatkowe kwoty do pensji;

 

Rusza liga futsalu, a DECKA Pelplin dramatycznie zalicza kolejne mecze 1. ligi;

 

oraz nasze stałe rubryki:

FELIETONY OLKA WOJCIECHOWSKIEGO i PIOTRA SZUBARCZYKA oraz dla RELAKSU: program TV, wakacyjne krzyżówki, sudoku i wykreślanki.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO SIĘGNIĘCIA PO GAZETĘ TCZEWSKĄ NR 41 2021

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe