Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z Tczewa i gmin naszego powiatu już w Twoim kiosku. Co w środku?

  • 29.09.2021, 10:44
  • Wawrzyniec Mocny
Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z…

Podziel się:

Oceń:

24 września doszło do śmiertelnego wypadku na drodze w Bałdowie. 38-latka, chcąc uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka autem zboczyła z pasa jezdni i uderzyła w drzewo. Policja apeluje do osób, które mają wiedzę o przebiegu tej tragedii, aby zgłaszały informacje do tczewskiej komendy. Cenne byłoby nagranie z kamery samochodowej. Wspominamy także Barbarę Kruszyńską i opisujemy barwne wydarzenia: jarmark rzemiosł oraz ostatni z cyklu koncertów w Farze. Piszemy o przystani i zwycięstwie DECKI Pelplin. W Gazecie Tczewskiej znajdziecie także bogatą kronikę policyjną.

TEMAT NUMERU: Śmiertelny wypadek na drodze w Bałdowie. Czy ten wąski odcinek otoczony szpalerem drzew jest bezpieczny? Czy zawiniła infrastruktura, a może raczej częsta na tej trasie brawura kierowców?

 

GT nr 39, 2021

 

Ponadto:

 

Na gorącym uczynku udaremniono transakcję narkotykową;

 

SMS-owe oszustwa licznymi próbami wyłudzenia danych osobowych;

 

Pan Zenon z Pelplina poskarżył się na likwidację schowka przygarażoweo oraz „utylizację” części samochodowych i narzędzi, które się tam znajdowały;

 

Nietrzeźwy rolnik w ciągniku i wypadek;

 

Barwny jarmark rzemiosł i piękny koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej na zakończenie cyklu festiwalowego w tczewskiej Farze;

 

Kryzysie związanym z protestami płacowymi medyków w Kociewskim Centrum Zdrowia;

 

Ponadto garść informacji o wydarzeniach sportowych.

 

oraz nasze stałe rubryki:

 

FELIETON OLKA WOJCIECHOWSKIEGO, Kącik wspomnień ZENONA WEISSA i kolejny interesujący temat historyczny PIOTRA SZUBARCZYKA oraz dla RELAKSU: program TV, krzyżówki, sudoku i wykreślanka.

 

 

Dziennik Pomorza nr 339

 

W numerze:

 

82. rocznica utworzenia polskiego państwa podziemnego;

 

56-latek znęcał się nad żoną i próbował i próbował kilkoma ciosami zabić nożem kolegę ;

 

Raport zakażeń COVID-19 – koronawirus coraz groźniejszy;

 

 

ZAPRASZAMY DO SIĘGNIĘCIA PO GAZETĘ TCZEWSKĄ NR 37 2021

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe