Najlepszy wózek golfowy. Jak go wybrać?

  • 13.09.2021, 17:13
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Najlepszy wózek golfowy. Jak go wybrać?

Podziel się:

Oceń:

Wózek golfowy staje się częścią ekwipunku golfisty coraz częściej widywaną na greenie. W ślad za tym idzie bardzo szeroka oferta producentów. Na co zwrócić uwagę wybierając wózek do golfa aby korzystanie z niego dostarczyło maksimum satysfakcji?

Dlaczego wózek golfowy jest mi potrzebny?

Inny wózek golfowy będzie optymalny dla juniora, który używa halfsetu i torby pencil a całkowicie inny dla zawodnika startującego w turniejach. Pierwszy musi być superlekki z dużą możliwością regulacji wysokości i długości rączki. Drugi powinien stabilnie utrzymać torbę turniejową i mieć możliwość wyposażenia w liczne uchwyty na akcesoria.

Czym będę przewozić wózek golfowy?

Wózek golfowy jest optymalizowany pod kątem małej objętości po złożeniu. Może mieć zdejmowane koła i chowane do pokrowca. Jest to istotne zarówno dla posiadaczy auta z małym bagażnikiem jak i potrzebujących przewozić oprócz wózka wiele bagaży.

Kostka Rubika czy wózek golfowy?

Sprawdź czy Twój model rozkłada się tak jak wózek golfowy Axglo łatwo i szybko. Czy jest to intuicyjne i można zrobić jedną ręką i jedną nogą, trzymając w drugiej np. parasol. Wszak będziesz to robić po każdym przyjeździe na pole golfowe.

Wózek do golfa elektryczny czy napędzany siłą mięśni?

Elektryczny wózek do golfa doceni gracz, który z niego skorzystał choć raz. Pod koniec partii był dużo mniej zmęczony, gdyż siły używał jedynie do gry. Jeździł posłusznie za nim napędzany silnikiem elektrycznym. Rozwiązanie to jest szczególnie warte polecenia golfistkom oraz seniorom.

Odpowiedni wózek do golfa

Wybór odpowiedniego wózka do golfa zależy od wielu czynników, między innymi od tego czy chcemy, wybrać wózek manualny czy elektryczny. Wózki elektryczne w zdecydowany sposób ułatwiają przemieszczanie się po polu golfowym.  A obecny rozwój technologii pozwala na skuteczne zwiększanie efektywności wózka.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe