Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z Tczewa i gmin naszego powiatu już w Twoim kiosku. Co w środku?

  • 27.08.2021, 14:41
  • Wawrzyniec Mocny
Najnowszy numer Gazety Tczewskiej już w sprzedaży. Świeże informacje z…

Podziel się:

Oceń:

Z informacji potwierdzonej przez Macieja Bielińskiego, prezesa Szpitali Tczewskich SA oraz przez Starostwo wynika, że nad placówką tczewską zawisły czarne chmury, a wszystko przez sprawię sprzed 10 lat... Ponadto w numerze: Łowcy Burz; czy w remizie strażackiej doszło do gwałtu?; uciążliwości tczewskiej spalarni.

TEMAT NUMERU: Astronomiczne żądania niemieckiego ZUS-u! Kłopoty tczewskiego szpitala pojawiły się wraz z roszczeniami odszkodowawczymi niemieckiego pacjenta, któremu wypłacono już zadośćuczynienie za nierozpoznanie malarii. Oliwy do ognia dodał alarmujący o sprawach odszkodowawczych placówki program interwencyjny TVP „Alarm”.

 

Ponadto:

Co wydarzyło się w remizie. Strażak zgwałcił strażaka?

Dramat rodzinny na drodze krajowej nr 91 . Nie żyje kobieta!

Plusy i minusy spalarni odpadów medycznych. Firma dzierżawiąca spalarnie zaprzecza – nie ma uciążliwości zapachowych, a normy hałasu nie są przekroczone.

Rozmowa o pogodzie z.... łowcami burz i piorunów.

Dworzec PKP w Tczewie za prawie 18 mln zł oficjalnie otwarty!

i...

Kolejny felieton Olka Wojciechowskiego. Analiza zagrożeń w obliczu zagrożenia szpitala wypłatą astronomicznego odszkodowania oraz refleksja czy mieszkańcy powiatu tczewskiego zapłacą?

Oprócz tego dla rozluźnienia od ciężkich tematów - jak zawsze krzyżówki, sudoku, wykreślanki oraz program TV na cały tydzień.

 

ZAPRASZAMY DO SIĘGNIĘCIA PO GAZETĘ TCZEWSKĄ NR 34 2021 !!


 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
klamborg
klamborg 30.08.2021, 00:04
Kto nadał pisowskiej szczujni ten temat? Wy wiecie i ja wiem. Niusy z du*y łysego i małego
dr.Zywago
dr.Zywago 03.09.2021, 09:06
uposledzenie w stopniu ciezkim lecz sie, wyznawco tfuska
piróg
piróg 02.09.2021, 13:28
Oglądają TVP to wiedzą ;-DD

Pozostałe