Poszukiwany sprawca włamania do samochodu

  • 26.05.2021, 14:15
  • redakcja
Poszukiwany sprawca włamania do samochodu KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie włamania, do którego doszło 12 kwietnia br. na terenie miasta. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policją.

Funkcjonariusze z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie włamania do samochodu, do którego doszło w 12 kwietnia br. po godzinie 3.00 na jednym z parkingów na terenie miasta. Mundurowi prowadzący sprawę ustalili, że sprawca po włamaniu do samochodu ukradł z wnętrza sprzęt elektroniczny oraz narzędzia i spowodował straty na kwotę 700 zł.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na

 

nr 47 74 28 186 lub na numer alarmowy 112 albo pisząc na adres: [email protected] Zapewniamy anonimowość.

 

 

KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe