Osiedle Młode Stanisławie k. Tczewa - pomiędzy miejskim komfortem i sielską wsią

  • 02.05.2021, 21:12
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Osiedle Młode Stanisławie k. Tczewa - pomiędzy miejskim komfortem i sielską…

Podziel się:

Oceń:

Czy da się połączyć miejski komfort bliskości wszystkich usług i spokój wsi? Jak zapewnić sobie mieszkanie w sielskiej okolicy z możliwością korzystania z udogodnień miasta? Odpowiedzi na te pytania stają się coraz prostsze. Wszystko za sprawą nowych osiedli, do których należy m.in. kociewskie „Młode Stanisławie”.

Czy da się połączyć miejski komfort bliskości wszystkich usług i spokój wsi? Jak zapewnić sobie mieszkanie w sielskiej okolicy z możliwością korzystania z udogodnień miasta? Odpowiedzi na te pytania stają się coraz prostsze. Wszystko za sprawą nowych osiedli, do których należy m.in. kociewskie „Młode Stanisławie”.

Młode Stanisławie - inwestycja

„Młode Stanisławie” to 144 mieszkania ulokowane w 16 trzykondygnacyjnych budynkach. Pierwsze będą gotowe już w grudniu 2021 roku, ostatnie 12 miesięcy później. W trzech piętrach zlokalizowane zostało 9 mieszkań: 2 na parterze, 4 na pierwszym poziomie i 3 na poddaszu. Ich właściciele mogą liczyć na przydomowy ogródek lub balkon. Powierzchnia lokali waha się od 35,5 do 84 metrów kwadratowych. Dla mieszkańców dostępne będą miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym oraz w podziemnych halach garażowych.

Osiedle powstaje 30 minut od Gdańska i jedynie 3 minuty od Tczewa. Jego budowa podzielona jest na trzy etapy:

  1. Planowane rozpoczęcie marzec 2021, zakończenie grudzień 2021 (6 budynków).
  2. Planowane rozpoczęcie wrzesień 2021, zakończenie czerwiec 2022 (4 budynki z halą garażową).
  3. Planowane rozpoczęcie marzec 2022, zakończenie grudzień 2022 (6 budynków oraz hala garażowa).

Młode Stanisławie blisko Tczewa będzie doskonałym wyborem dla seniorów szukających spokoju, chcących ustatkować się osób w średnim wieku oraz młodych rodzin. Znajduje się 300 metrów od szkoły podstawowej z przedszkolem w Lubiszewie Tczewskim. Edukacyjną bazę z liceami, technikami i szkołami branżowymi stanowią oddalony o 30 minut jazdy samochodem Gdańsk oraz wymagający trzyminutowej podróży Tczew.

Bliskość pomorskiej stolicy oraz jednego z najważniejszych punktów Kociewia sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą liczyć na typowo miejski komfort. Oba miasta zapewniają dostęp do parków handlowych, sklepów oraz instytucji kultury i miejsc na rynku pracy. W okolicy znajdują się m.in. przystanek autobusowy, sklep spożywczy oraz stacja benzynowa. W planach są także inwestycje wskazujące na budowę dyskontu oraz pawilonów handlowych.

Tereny otaczające osiedle „Młode Stanisławie” nie wskazują na bliskość miasta i towarzyszącemu mu zgiełku. W okolicy osiedla znajdują się łąki i pola. Skorzystać z nich może każdy, a przede wszystkim właściciele czworonogów. Spacer po okolicy pozwoli obserwować dzikie zwierzęta. Tutejsze tereny są również atrakcją dla fanów aktywnego wypoczynku. Poza miejscami do jazdy na rowerze i biegania, znaleźć można 150-kilometrowy szlak turystyczny oraz jezioro.

Nowe Stanisławie od Necon Deweloper

Realizowane przez Necon Deweloper osiedle „Młode Stanisławie” to idealny wybór dla każdego, kto chce zamieszkać w sercu Kociewia lub marzy o sielskim spokoju, ale nie może pozwolić sobie na lokum daleko od miasta. Inwestycja w możliwie najlepszy sposób łączy miejski komfort i wyciszenie, które najłatwiej spotkać na polskiej wsi.

Osiedle Młode Stanisławie k. Tczewa

https://www.necon.com.pl/
Tel. +48 604 487 380
[email protected]

Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe