Iwona Ochocka przeprosiła posła Kacpra Płażyńskiego

  • 16.04.2021, 09:48
  • Wawrzyniec Mocny
Iwona Ochocka przeprosiła posła Kacpra Płażyńskiego Twitter

Podziel się:

Oceń:

Iwona Ochocka, znana z popierania „Strajku kobiet” na swoim publicznym profilu Facebook'owym zamieściła post, w którym przeprosiła posła Kacpra Płażyńskiego za wskazanie jego osoby, której bliscy znaleźli zatrudnienie w spółkach związanych z Orlenem.

Jak czytamy w poście I. Ochockiej na FB: „Poseł Płażyński nie ma rodziny w obajtkowych spółkach. Pisałam o tym wcześniej, ale dodaję przeprosiny, których pan Płażyński oczekuje.

Przepraszam zatem posła Kacpra Płażyńskiego za zamieszczenie niezgodnego z prawdą stwierdzenia, jakoby był on w gronie osób, "których bliscy znaleźli zatrudnienie w spółkach związanych z Danielem Obajtkiem". Prawda przede wszystkim. (...).”

Post na FB umieszczono z datą 29 marca br.

Kłamstwo dotyczące posła Płażyńskiego rozsyłali w internecie posłowie opozycji w tym poseł PO Marek Sowa. Spotkało się to z ostrą odpowiedzią posła K. Płażyńskiego.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe