42-LATEK MIAŁ W NERCE 7 DZIAŁEK NARKOTYKÓW

  • 12.04.2021, 09:00
  • Źródło: KPP Tczew
42-LATEK MIAŁ W NERCE 7 DZIAŁEK NARKOTYKÓW

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który miał przy sobie 7 działek narkotyków. Funkcjonariusze sprawdzili narkotestem zabezpieczone substancje i potwierdzili, że mężczyzna miał amfetaminę. Zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

7 kwietnia br. o godzinie 10 policjanci podczas patrolu jednej z ulic w Tczewie zauważyli mężczyznę, którego zachowanie zwróciło ich uwagę. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna może mieć zakazane środki i postanowili go wylegitymować. W trakcie policyjnych czynności stróże prawa potwierdzili swoje przypuszczenia i znaleźli zakazane środki, które 42-latek miał schowane w kieszeni tzw. „nerki”. Podczas szczegółowego przeszukania mężczyzny w komendzie mundurowi znaleźli i zabezpieczyli kolejne środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczone substancje wstępnie zbadali narkotestem, który wykazał, że była to amfetamina. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 7 działek tego narkotyku, które miał przy sobie mieszkaniec powiatu tczewskiego.

Policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący posiadania narkotyków.

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Tczew

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gruby
Gruby 14.04.2021, 09:58
Czy można prosić o kalkulator działka - gramy - ile działek to 1g?

Pozostałe