Tczewski akcent w życiu Krzysztofa Krawczyka

  • 05.04.2021, 20:10
  • Źródło: Gazeta Tczewska
Tczewski akcent w życiu Krzysztofa Krawczyka Krzysztof Krawczyk śpiewa swoje największe przeboje podczas Balu Gazety Tczewskiej w styczniu 1999 r.

Podziel się:

Oceń:

W dniu dzisiejszym zmarł Krzysztof Krawczyk. Wspominamy Jego wielkie dokonania muzyczne. Pragniemy przypomnieć Naszym Czytelnikom o tczewskim akcencie w bogatej karierze artysty.

W styczniu 1999 r. Krzysztof Krawczyk był Gwiazdą Balu Gazety Tczewskiej z okazji wręczenia nagród Złotych Gryfów za rok 1998. Jak napisała wtedy Gazeta Tczewska w numerze 4/457 z 28 stycznia 1999- „Podczas prawie dwugodzinnego występu, który odbył się w minioną sobotę 23 stycznia 1999 r. w restauracji „Piaskowa” w Tczewie, Krzysztof Krawczyk porwał do wspólnej zabawy wszystkich uczestników balu”.

Jak wspomina Czesław Czyżewski, który zaprosił artystę - „Krzysztof Krawczyk był niezwykle skromnym człowiekiem, o ogromnej empatii do ludzi i z ogromnym zaangażowaniem podchodzącym do swojej pracy muzycznej. Jego koncert podczas balu był niezwykłym wydarzeniem i wpisywał się w koncerty wielkich polskich artystów muzycznych, jak Bogusław Metz czy Janusz Laskowski, którzy również koncertowali podczas corocznie odbywających się bali Złotego Gryfa.

Krzysztof Krawczyk i Jego twórczość na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

Źródło: Gazeta Tczewska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe