WOŚP - Wójt Gminy Tczew jako specjalny pracownik PHU Windmar

  • 18.03.2021, 11:00
  • Źródło: Gmina Tczew
WOŚP - Wójt Gminy Tczew jako specjalny pracownik PHU Windmar

Podziel się:

Oceń:

Po raz pierwszy włodarz Gminy Tczew zaproponował do wylicytowania swój czas pracy aby wesprzeć 29. Finał WOŚP.

Jest to pierwsza licytacja, w której osobiście wziął udział Krzysztof Augustyniak i z całą pewnością nada początek corocznej tradycji w szczytnym celu. Wójt bez cienia wątpliwości przystąpił do całej akcji, twierdząc że wszystkie doświadczenia są cenne, a uzbierane wsparcie finansowe dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bezcenne.

Licytacja, która zakończyła się 31 stycznia br., przyciągnęła kilkunastu chętnych ale zwycięzca był jeden. Ostatecznie 4 godziny pracy Wójta Gminy Tczew wylicytowało przedsiębiorstwo Windmar z Miłobądza we współpracy w kwocie 4 650,00 zł.

17 marca br. to dzień nowych wyzwań dla Wójta Krzysztofa Augustyniaka, jak obsługa klienta oraz prace biurowe w salonie sprzedaży czy roboty bezpośrednio na placu budowy przy montażu stolarki okiennej.

Włodarz rozpoczął dzień w salonie firmowym przy ulicy Obrońców Tczewa 6 w Tczewie. Po serdecznym przywitaniu z pracownikami udało się obsłużyć kilkoro klientów. Obsługa klienta to niełatwe wyzwanie, ponieważ należy tak sprostać zdaniu aby klient wszedł zadowolony, zaspokojony w informacje i najlepiej z zamówionym towarem czy usługą. - Ma to swego rodzaju odniesienie do mojej pracy, gdzie na co dzień staram się jak najlepiej zarządzać gminą, zainteresować gruntami inwestycyjnymi nowych inwestorów, wywiązywać się po kolei ze złożonych mieszkańcom obietnic. – mówił Wójt Gminy.

- Cieszę się, że mogłem wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wspólnie z przedsiębiorstwem Windmar oraz Vetrex dołożyć cegiełkę do zakupu sprzętu na rzecz laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Niezmiernie się cieszę z hojności licytujących, tym bardziej że licytacja z moim udziałem odbyła się po raz pierwszy. Jako pracownik Windmar, choć trochę na specjalnych warunkach, zrobiłem wszytko co w mojej mocy by przyczynić się do pomocy zarówno w salonie sprzedaży jak i na placu budowy. – podsumował akcję Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak.

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe