POLICYJNY DOZÓR DLA 38-LATKA ZA ZNACZNĄ ILOŚĆ NARKOTYKÓW

  • 08.03.2021, 15:00
  • Źródło: KPP Tczew
POLICYJNY DOZÓR DLA 38-LATKA ZA ZNACZNĄ ILOŚĆ NARKOTYKÓW

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy kryminalni zatrzymali 38-latka, który miał narkotyki. Mundurowi podczas kontroli osobistej oraz podczas przeszukania mieszkania znaleźli i zabezpieczyli prawie 40 gramów amfetaminy oraz wagę. Funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanego mężczyznę do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

3 marca br. tczewscy kryminalni ustalili, że na jednej z ulic na terenie miasta jest mężczyzna, który ma związek z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze sprawdzając te ustalenia rozpoczęli interwencję wobec mężczyzny, który pasował do ich ustaleń. Okazało się, że 38-latek miał w kieszeni kurtki amfetaminę. Mężczyzna został zatrzymany, a mundurowi przeszukując dalej mieszkanie 38-latka znaleźli kolejne narkotyki oraz wagę elektroniczną. Wstępne przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że znalezione kolejne zakazane środki to również amfetamina. Łącznie kryminalni zabezpieczyli prawie 40 gramów amfetaminy. Mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone środki odurzające policjanci przekazali do dalszych badań.

Stróże prawa doprowadzili zatrzymanego mężczyznę do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzięki pracy śledczych i na podstawie zebranego przez nich materiału dowodowego prokurator zastosował wobec 38-latka dozór policyjny. Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe